Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ekspeditors/e - loģistikas speciālists/e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Piedāvājam darbu augošā uzņēmumā SIA "Akm trans", kas nodarbojas ar starptautiskajiem vieglo automobiļu pārvadājumiem. Aicinām savai komandai pievienoties ekspeditoru - loģistikas speciālistu.

Darba pienākumi:

  • Vieglo automobiļu pārvadājumu procesu koordinēšana un pasūtījumu izpildes organizēšana.
  • Optimālāko maršrutu izstrādāšana.
  • Autovadītāju koordinēšana, pastāvīga komunikācija.
  • Jaunu klientu piesaiste.
  • Pasūtījumu pieņemšana.
  • Transporta pasūtījumu-līgumu slēgšana.
  • Dokumentu apstrāde.

Prasības kandidātiem

  • Vēlams augstākā izglītība (prioritāte pretendentiem ar izglītību transporta, loģistikas jomā, bet tas nav noteicošais faktors).
  • Lieliskas komunikācijas, sadarbības spējas.
  • Augsta atbildības sajūta, spēja plānot un organizēt savu darbu patstāvīgi.
  • Stresa noturība, iniciatīva un precizitāte.
  • Ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas, angļu valoda labā sarunvalodas līmenī, vācu valodas zināšanas tiks vērtētas kā priekšrocība.
  • Darba pieredze šai jomā nav obligāta, bet tiks ņemta vērā kā priekšrocība.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

  • Konkurētspējīgu atalgojumu.
  • Interesantu, daudzpusīgu darbu.
  • Nepieciešamības gadījumā darba auto nokļūšanai uz/no darba.

Ja piedāvājums Jūs ir ieinteresējis, gaidām Jūsu CV!

Darba laiks: darba dienas no 9.00 līdz 18.00
Darba vieta: Rīga, Rumbula, Kaudzīšu iela 58

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#175526