Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Eksporta menedžeris/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Jaunu klientu piesaistīšana un darbs ar esošajiem klientiem;
  • Tirgus analīze un analītiskais darbs ar iegūto informāciju;
  • Pārdošanas procesa nodrošināšana, kontaktu dibināšana un attīstīšana;
  • Turpmāko darbību plānošana, atskaites.

Prasības kandidātiem

  • Iepriekšēja pieredze aktīvajā pārdošanā, vēlams, eksporta tirgos
  • Teicamas latviešu, krievu, angļu un/vai vācu valodas zināšanas
  • Teicamas iemaņas darbam ar datoru – MS Office
  • Lieliskas komunikācijas spējas
  • Precizitāte, analītiska domāšana un augsta atbildības sajūta

Uzņēmums piedāvā

  • Stabilu atalgojumu ar izaugsmes iespējām;
  • Veselības apdrošināšna;
  • Komandējumi;
  • Pie sasniegtiem mērķiem dienesta auto.

CV lūdzam sūtīt uz cv(at)arfiline.lv

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikumus uz filips@arfiline.lv

Darba sludinājuma numurs
#140988

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 15. augusts
Ievadīts:
2013. gada 31. jūlijs

Arfi Line ir salikto kravu piegādes no Holandes, Beļģijas, Vācijas un Čehijas, mēs arī piedāvājam Pilnas masas, Adr, Thermo+Adr kontroles un Negabarīta kravas pārvadājumus.

Skatīt visu