Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Eksporta pārdošanas projektu vadītājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 22780

Darba sludinājuma numurs

22780

Darba apraksts

* Veidot un uzturēt produktīvas sadarbības attiecības ar klientiem
* Aktīvi piesaistīt jaunus klientus
* Pasūtījumu saņemšana un nodošana ražošanā, kontrole visā projekta laikā
* Nodrošināt pakalpojuma sniegšanu augstākajā līmenī
* Produkcijas piegādes organizēšana

Prasības kandidātiem

* Augstākā vai nepabeigtā augstākā izglītība (vēlams tirgzinībā)
* Veiksmīga darba pieredze līdzīgā amatā (pieredze tipogrāfijas darba jomā tiks izskatīta kā priekšrocība)
* Komunikabilitāte, prasme pārliecināt un argumentēt
* Laba saskarsmes un prezentācijas prasme
* Labas organizatoriskās spējas
* Spēja patstāvīgi organizēt darbu
* Drosme pieņemt svarīgus lēmumus
* Augsta atbildības sajūta
* B kategorijas vadītāja apliecība (tiks izskatīts kā priekšrocība)
* Ļoti labas latviešu, angļu/vācu un krievu valodas zināšanas
* Labas iemaņas darbā ar datoru;

Uzņēmums piedāvā

* Pastāvīgu interesantu darbu stabilā un augošā uzņēmumā
* Profesionālās pilnveides iespējas
* Labus darba apstākļus
* Interesantu un dinamisku darbu draudzīgā radošā kolektīvā
* Motivējošu darba algas sistēmu

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV ar norādi "Projektu vadītājs" uz e-pastu jelena@veiters.lv vai pa faksu: 7994419

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 5. maijs
Ievadīts:
2007. gada 10. aprīlis

Tipogrāfija „VEITERS korporācija” ir pilna cikla poligrāfijas uzņēmums, kas tika dibināts 1995. gadā un jau vairāk nekā desmit gadus veiksmīgi darbojas Latvijas un Eiropas poligrāfijas tirgū. Mēs piedāvājam pilnu poligrāfijas ražošanas produkcijas spektru - sākot no pašas idejas līdz gatavās produkcijas izveidei.
Sakarā ar uzņēmuma darbības paplašināšanos, SIA „VEITERS korporācija” aicina pievienoties: