Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Eksporta projektu vadītājs/-a (Krievija, NVS)

CV MARKET klients

Darba apraksts

Organizēt un koordinēt sadarbību ar izplatītājiem Krievijā;
Attīstīt sadarbību ar jauniem biznesa klientiem un sadarbības partneriem;
Koordinēt līgumu un pasūtījumu izpildi sadarbībā ar ražošanas un loģistikas nodaļu;
Apmeklēt klientus un prezentēt jaunos produktus, veicinot uzņēmuma noieta tirgus attīstību un atpazīstamību;
Sadarboties ar saistošajām valsts institūcijām Krievijā;
Veikt atskaites un sasniegto mērķu analīzi uzņēmuma vadībai.

Prasības kandidātiem

Darba pieredze tirdzniecības vai eksporta vadītāja/-a amatā;
Pieredze sadarbības organizēšanā ar Krievijas, NVS valstīm;
Vēlama padziļināta izpratne vai pieredze darbā ar pārtikas produktu eksporta organizēšanu;
Teicamas krievu, latviešu valodu un labas angļu valodas prasmes;
Prasme strādāt ar datoru eksperta līmenī (MS Office);
Gatavība un motivācija doties komandējumos;
Labas saskarsmes iemaņas un prasme attīstīt sadarbību;
Spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku un uzdevumus;
Teicama stratēģiskā un analītiskā domāšana;
B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

Interesantu un aizraujošu darbu stabilā un lielā uzņēmumā;
Labus darba apstākļus un radošu komandu;
Apmācības un profesionālās izaugsmes iespējas;
Konkurētspējīgu atalgojumu, bonusus un sociālās garantijas.

Cita informācija

SIA I-Work Latvia
Tērbatas iela 32
Rīga, LV-1011
Tālr. 67278806, mob. 27848464
E-pasts: zaiga@i-work.lv

Darba sludinājuma numurs
#55567

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2010. gada 30. augusts
Ievadīts:
2010. gada 24. maijs

I-Work Latvia klients ir lielākais piena pārstrādes uzņēmums Latvijā un viens no vadošajiem savas nozares uzņēmumiem Baltijā, kas savai darbībai attīstoties aicina savā komandā

Skatīt visu