Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Eksporta tirdzniecības vadītājs (Baltijas un Rietumu tirgos)

CV MARKET klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

  • Sadarboties ar esošajiem sadarbības partneriem un attīstīt jaunas tirdzniecības iespējas Baltijas un Eiropas tirgos, piesaistot jaunus klientus un veicinot pārdošanas apjomu palielināšanos.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība biznesa vadības vai ekonomikas jomā;
  • Iepriekšēja pieredze tirdzniecības organizēšanā eksporta tirgos, produkcijas izplatītāju tirgus izveidē, tirgus attīstīšanā un tirgus tendenču analīzē;
  • Teicama latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru;
  • Enerģiskums, komunikabilitāte, spēja dibināt kontaktus;
  • Autovadītāja apliecība;
  • Zināšanas darbā ar pārtikas produkciju tiks uzskatītas par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

  • Iespēju pierādīt sevi;
  • Intensīvu un atbildīgu darbu profesionāļu kolektīvā;
  • Darba rezultātiem atbilstošu darba samaksu;
  • Izaugsmes iespējas.

Cita informācija

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam nosūtīt personāla daļai līdz š.g. 24. septembrim.

Adrese: e-pasts: kristine@spilva.lv vai SPILVA, Zvaigžņu iela 1, Babītes pagasts, Rīgas rajons, LV-2101, ar norādi Konkursam - eksporta tirdzniecības vadītājs.

Darba sludinājuma numurs
#1268

Sludinājums publicēts līdz:
2003. gada 24. septembris
Ievadīts:
2003. gada 18. septembris

SIA SPILVA ir viens no vadošajiem augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmumiem, kas pazīstams gan Latvijā, gan pārējās Baltijas valstīs. Mūsu lepnums ir ne tikai augsti kvalitatīvs un daudzveidīgs produkcijas klāsts, bet arī zinoši un pieredzējuši speciālisti.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!