Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

EKSPORTA UN IMPORTA PROJEKTU VADĪTĀJS/-A (Eiropas un/vai NVS valstis)

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Jaunu klientu piesaistīšana, sadarbības veidošana un attīstīšana ar esošajiem klientiem Eiropā un/vai NVS valstīs
  • Klientu apmeklējumi, sagatavojot un slēdzot sadarbības līgumus
  • Sadarbība ar iepirkumu un pārdošanas daļu, pārdošanas sortimenta paplašināšanā
  • Klientu datu bāzes veidošana
  • Klientu pēcpārdošanas servisa pārraudzīšana
  • Sadzīves tehnikas tirgus situācijas izpēte un pieprasījuma analizēšanu
  • Pārdošanas darba analīze un atskaišu veidošana

Prasības kandidātiem

  • Vismaz 5 gadu pieredzi aktīvajā pārdošanā, vēlams sadzīves tehnikas nozarē
  • Augstāko izglītību
  • Labas zināšanas un izpratni par tirgus situāciju un nozari
  • Ļoti labas angļu un krievu valodas zināšanas mutvārdos un rakstos
  • Teicamas datora lietošanas prasmes (MS Office)
  • Teicamas komunikācijas, sadarbības veidošanas, prezentācijas un pārliecināšanas prasmes
  • Mērķtiecību, pašpaļāvību, spēju plānot un organizēt savu darbu
  • Spēju ātri mācīties un apgūt jauno
  • Iespēju doties komandējumos

  • Atbildīgu un interesantu darbu (darba vietu) vienā no vadošajām Eiropas sadzīves tehnikas tirdzniecības kompānijām
  • Amatam un paveiktajam darbam atbilstošu atalgojumu (stabilu atalgojumu, sociālās garantijas un motivējošo sistēmu)
  • Draudzīgu, radošu un profesionālu kolektīvu
  • Darbam nepieciešamos darba instrumentus

CV un motivācijas vēstuli līdz 09. martam lūdzu sūtīt uz e-pastu vitalijs(at)foron.lv

Darba sludinājuma numurs
#153761

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 9. marts
Ievadīts:
2015. gada 9. februāris

Kompānija Foron ir vairum- un mazum- tirdzniecības sadzīves tehnikas un elektronikas izplatītājs. Veikalu piedāvājumā ir preces, kuras tiek ekskluzīvi piegādātas LR un nav pieejamas citos veikalos.

Skatīt visu