2023-04-13 14:47:21

Ēku konstrukciju būvinženieris/-e

CVMarket.lv klients
600 - 1800 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Augoša komanda aicina darbā ēku konstrukciju būvinženieri.

Galvenie pienākumi:

  • būvkonstrukciju rasējumu izstrāde;
  • aprēķinu veikšana un veikto aprēķinu noformēšana;
  • būvkonstrukciju modelēšana BIM un FEA (datoraprēķinu programmu) vidē.

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība (var būt arī students);
  • pamatzināšanas AutoCAD vai citā CAD programmatūrā;
  • labas latviešu, angļu valodas zināšanas.

Sagaidām:

  • patiesu interesi mācīties, strādāt kvalitatīvi un atbildīgi.

Augstu vērtējam:

  • zināšanas BIM (piemēram, REVIT);
  • prasmes datoraprēķinu programmās AxisVM, RFEM;
  • pieredzi aprēķinu veikšanā un noformēšanā.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • apgūt jaunas tehniskās zināšanas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu (600-1800 EUR bruto - atkarībā no spējām un pieredzes);
  • izaugsmes iespējas, strādājot pie interesantiem un izaicinošiem projektiem.

Sūti savu CV un motivācijas vēstuli!

Ar atlasei atbilstošajiem kandidātiem sazināsimies tuvākajā laikā.

Tel.: +371 26300696