Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Elektriķis/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 196456

Darba sludinājuma numurs

196456

Darba apraksts

SIA TIVO ir viens no vadošajiem koka karkasa māju un moduļu ražotājiem Baltijā.

Mūsu klienti ir no dažādām Eirpas valstīm, tomēr lielākie mūsu eksporta tirgi ir Zviedrija, Norvēģija un Islande. Mēs nodrošinām māju projektēšanu, ražošanu un celtniecību, savā darbā apvienojot tradicionālas vērtības ar moderniem risinājumiem.

Aicinām darbā elektriķi.

Prasības kandidātiem

  • Spēju un vēlmi ātri apgūt jaunas iemaņas.

  • Labas komunikācijas un saskarsmes prasmes.

  • Spēja plānot un organizēt darbu patsāvīgi.

Uzņēmums piedāvā

  • Iespēju pilnveidot savas profesionālās zināšanas.
  • Apmācības un atbalstu no profesionāliem kolēģiem.
  • Darbu stabilā un dinamiskā uzņēmumā.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu. Atalgojums ir atbilstoši kvalifikācijai un padarītajam darbam no 4 līdz 12 eur/h.
  • Darbu Rīgas ražotnē.

Kontaktinfomrācija: tel.nr. 22337309, 29400878

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 17. jūlijs
Ievadīts:
2019. gada 18. jūnijs
Bruto alga:
No 4 līdz 12 EUR stundā

Latvijas ražošanas un būvniecības uzņēmums SIA TIVO, ir viens no vadošajiem koka karkasa māju ražotājiem Latvijā. Uzņēmuma produkcija tiek eksportēta uz daudzām Eiropas valstīm: Norvēģiju, Zviedriju, Franciju, Šveici, Itāliju un citām. Piedāvājam iespēju strādāt uz Eiropas tirgu orientētā uzņēmumā, kurā darbojas dinamiska un profesionāla komanda.