2023-04-13 14:47:21

Elektriķis/-e

CVMarket.lv klients
No 1080 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA VALPRO aicina darbā rūpniecisko iekārtu elektriķi-automātiķi.

​Darba pienākumi:

  • Ražošanas iekārtu apkope, remonts, darbības pilnveidošana un uzlabošana;
  • Uzņēmuma elektroapgādes sistēmu uzturēšana.

Prasības:

  • Atbilstoša profesionālā izglītība;
  • Vēlama iepriekšēja pieredze darbā ar ražošanas iekārtām;
  • Ne zemāka kā B elektrodrošības kvalifikācijas grupa;
  • Automātiķa /elektroniķa iemaņas;
  • Spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties;
  • Atbildība un precizitāte darbā, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu.

Piedāvājam:

  • Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā.
  • Regulāri izmaksātu, pieredzei, prasmēm un ieguldījumam atbilstošu ikmēneša atalgojumu no 1080 Eur/ mēnesī un sociālās garantijas.
  • Nepieciešamās apmācības.
  • Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu.
  • Sakārtotu darba vidi.
  • Iespējama transporta izdevumu segšana.
  • Palīdzēsim ar dzīvesvietas atrašanu.

Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu!

Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201.

Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām!

VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē.

Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā.