Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Elektroietaišu montieris/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Saistībā ar uzņēmumā attīstību piedāvājam iespēju pievienoties ZTF (zinātniski tehniskā firma) LĀSMA komandai elektroietaišu montierim/-ei.

Jūsu pienākumos ietilps:

  • Automātikas vadības sadalņu montāža darbnīcā.
  • Automātikas vadības sistēmu montāža objektā.

Prasības kandidātiem

Uzņēmums sagaida:

  • Tehnisko domāšanu un interesi par jaunākajām tehnoloģijām, priekšzināšanas par elektrības procesiem.
  • Spēju ātri mācīties.
  • Precizitāti.
  • Mērķtiecību, iniciatīvu un patstāvību.
  • B kategorijas autovadītāja apliecību.

  • Ļoti draudzīgu un patīkamu darba vidi, iespēju augt gan profesionāli, gan karjeras ziņā.
  • Uz izaugsmi tendētu komandu un savu prasmju pilnveidošanu.
  • Kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu un bonusus.
  • Visas sociālās garantijas.
  • Kopīgus pasākumus.
  • Pamata atalgojums atkarīgs no pieredzes un prasmēm + motivāciajs sistēma (mēneša un gada bonusi): 1000-1700 EUR.

Sūti savu CV un pieteikuma vēstuli!

Darbavietas adrese - Brīvības gatve 403, Rīga, Latvija.

Darba sludinājuma numurs
#1222480

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1000 - 1700 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2022. gada 4. februāris
Ievadīts:
2022. gada 5. janvāris

Skatīt visu