Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

ELEKTROKĀRA Vadītājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Klientu veikto pasūtīto produktu pārvietošana uzņēmuma noliktavā.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama pieredze līdzīgā darbā;
  • Augsta atbildības sajūta par padarīto darbu;
  • Prasme strādāt komandā;

  • Labu atalgojumu (300 - 500 Ls uz rokas, atkarībā no padarītā darba apjoma);
  • Visas sociālās garantijas, t.sk. veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;

Cita informācija

Interesentus lūdzu pieteikties, sūtot Jūsu CV uz office@parkmv.lv vai zvanot uzņēmuma noliktavas vadītājam Vitālijam Bogatijam, tel. 65 62 303.

Darba sludinājuma numurs
#16480

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Alga: 300 - 500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 17. novembris
Ievadīts:
2006. gada 16. oktobris

SIA “Park MV” ir viens no lielākajiem ātras aprites patēriņa preču un alkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā. Uzņēmums ir dibināts 2000. gadā, un tajā šobrīd strādā vairāk kā 130 darbinieki.

Skatīt visu