Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

ELEKTRONIKAS UN SADZĪVES TEHNIKAS VAIRUMTIRDZNIECĪBAS MENEDŽERIS (darbam ar interneta veikaliem)

CV MARKET klients

Darba apraksts

ELKOR aicina savā komandā elektronikas un sadzīves tehnikas preču vairumtirdzniecības menedžeri darbam ar interneta veikaliem B2B sistēmā
Tev tiks uzticēts:

  • Preču vairumtirdzniecības pasūtījumu plānošana un koordinēšana
  • Sadarbība ar esošajiem klientiem un piegādātājiem
  • Jaunu klientu un ilgtermiņa sadarbības partneru piesaiste
  • Atskaišu sagatavošana

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:

  • Vēlēšanās rezultatīvi un aktīvi strādāt vairumtirdzniecības jomā
  • Padziļinātas zināšanas un interese par sadzīves tehniku un elektroniku
  • Analītiskā domāšana
  • Augsta atbildības sajūta

Darbā Tev būs nepieciešams:
  • Vismaz 2 gadu sekmīga pieredze sadzīves tehnikas un elektronikas preču vairumtirdzniecībā vai iepirkumos (vēlama pieredze darbā B2B sistēmā)
  • Interneta veikalu darbības principu pārzināšana
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas, labas krievu valodas zināšanas
  • Teicamas datora lietošanas prasmes
  • Iemaņas apstrādāt informāciju
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu
  • Ar darba rezultātiem ietekmējamu atalgojumu
  • Lielisku kolēģu komandu
  • Sociālās garantijas

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai, Tev nepieciešams:
līdz š.g. 31.oktobrim atsūtīt savu CV uz e-pastu ar atzīmi „Vairumtirdzniecības menedžeris”.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju

Darba sludinājuma numurs
#151297

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 31. oktobris
Ievadīts:
2014. gada 13. oktobris

Skatīt visu