Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Elektronisko dokumentu apmaiņas speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

Mēs Tev uzticēsim:
- Nodrošināt elektronisko dokumentu nepārtrauktu apmaiņu starp Piegādātājiem, Uzņēmuma Veikaliem un/vai Noliktavu
- Nodrošināt preventīvās un korektīvās darbības elektronisko dokumentu apmaiņas procesu darbībā
- Piedalīties jaunu Piegādātāju pieslēgšanā elektronisko dokumentu apmaiņas procesā
- Nodrošināt atbalsta sniegšanu veikaliem un/vai noliktavām elektronisko dokumentu apmaiņas procesa uzsākšanā un/vai uzturēšanā
- Apmācīt Uzņēmuma darbiniekus darbā ar elektronisko dokumentu apmaiņas procesiem, procedūram un iesaistītajām sistēmām

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām, ka Tev būs:

  • Pieredze darbā ar informācijas sistēmām
  • Vispārēja izpratne par biznesa procesu darbību
  • Labas komunikāciju prasmes, spēja sadarboties un strādāt komandā, precizitāte un atbildības sajūta
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Profesionālās attīstības un karjeras izaugsmes iespējas
  • Darbu starptautiskā, dinamiskā uzņēmumā
  • Profesionālu un pieredzējušu kolēģu atbalstu
  • Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada

Darba sludinājuma numurs
#190074

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 10. decembris
Ievadīts:
2018. gada 26. novembris

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!