Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Elektrotehnisko un elektromehānisko iekārtu mehāniķis

CV MARKET klients

Darba apraksts

Darba pienākumi:

  • Apkalpot esošas procesu automatizācijas sistēmas un uzturēt tos darbspējīgā stāvoklī.
  • Savlaicīgi veikt sistēmu rezerves kopēšanu.
  • Izstrādāt elektriskas shēmas atbilstoši standartiem.
  • Izstrādāt vadības programmatūru, kas atbilst labas ražošanas prakses prasībām.

Prasības kandidātiem

Prasības kandidātiem:

  • Vēlama augstā izglītība datoru tehnoloģijās un elektronikā.
  • Programmēšanas valodu zināšanās: C, C++, IEC 61131-3 standarta valodas, Java Script, Visual Basic.
  • Pieredze programmēšanā ABB 800xA sistēmā un bāzes programmas moduļu zināšana.
  • Zināšanas elektronikā un elektrotehnikā kas ļaus izveidot jaunas elektriskās shēmas.
  • Bāzes automatizācijas un vadības principu zināšana.
  • Elektrisko/elektronisko bloku zināšana (kontrolieri, paplašināšanas moduļi, frekvences pārveidotāji, elektrotehniskās iekārtas un citas).
  • Zināšanās vadības sistēmu noregulēšanā, obligātas PID algoritmu principu un noregulēšanas zināšanās.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam

  • Stabilu atalgojumu, nomaksātus nodokļus.
  • Veselības apdrošināšanu un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.
  • Interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu mūsdienīgā darba vidē.
  • Dotētas pusdienas, iespēju izmantot uzņēmuma sporta kompleksu.
  • Darbinieku autobusu.

Darba sludinājuma numurs
#134372

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 31. janvāris
Ievadīts:
2013. gada 8. janvāris

A/S Grindeks vadošais farmaceitiskais uzņēmums Baltijā, kas nodarbojas ar zāļu un aktīvo farmaceitisko vielu izpēti, ražošanu un pārdošanu Baltijā un citās valstīs.

Skatīt visu