Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Energoauditors/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 181122

Darba sludinājuma numurs

181122

Darba apraksts

SIA "Grand Eko" aicina savai komandai pievienoties energoauditoru.

Darba pienākumi:

  • Energoauditu organizēšana un izstrāde jaunbūvēm, rekonstruējamām ēkām, katlumājām un gaisa kondicionēšanas sistēmā u.t.t.
  • Ēku apsekošana un mērījumu veikšana.
  • Energoefektivitātes aprēķinu veikšana.
  • Inženiertehnisko risinājumu izvēle.
  • Spēja patstāvīgi vadīt projektus.

Prasības kandidātiem

  • Atbilstoša augstākā izglītība.
  • Ar vai bez derīga energoauditora sertifikāta.
  • Datorprasmes.
  • Labas latviešu valodas zināšanas, krievu valodas zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī.
  • Iepriekšēja darba pieredze energoauditu izstrādē ilgāka par vienu gadu (pieredze energoauditu izstrādē ALTUM un KPFI programmām).
  • Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.
  • Spēja uztvert sarežģītu informāciju ātri un precīzi.
  • Precizitāte, analītiska domāšana.
  • Lojalitāte, uzticamība un augsta atbildības sajūta.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un dinamisku darbu augošā kompānijā.
  • Darbs - pilna slodze, pastāvīgs darbinieks.
  • Labu darba kolektīvu.
  • Progresīvu darba apmaksas sistēmu.
  • Darba vietu Rīgā (Pārdaugava).

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 8. marts
Ievadīts:
2018. gada 7. februāris

Uzņēmums "Grand Eko" ieņem stabilu pozīciju savā nozarē, pateicoties saviem darbiniekiem, kas ir Latvijā atzīti savas nozares profesionāļi.
Esam uzņēmums, kas sevī apvieno trīs nozares: Energoefektivitātes paaugstināšana, Arhitektūra un projektēšana, un Projektu vadība.

Mūsu mērķis ir klientu uzticība, tāpēc pakalpojumus piedāvājam par izdevīgākajām cenām un ar augstāko kvalitāti, ko apliecina mūsu klienti un sadarbības partneri.