Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Fabrikai steidzami vajadzīgi līnijas darbinieki / Var braukt strādāt kopā ar draugiem! / Pakošanas darbs / Упаковка - СРОЧНО!

CVMarket.lv klients
Lielbritānija

Darba apraksts

Vistas fabrikai Lielbritānijā (Norfolk apkaime) steidzami vajadzīgi līnijas darbinieki. Var braukt strādāt kopā ar draugiem!
Aizbraukšana 2008 g – katru nedēļu;

Prasības kandidātiem

- Pozitīva attieksme pret cilvēkiem, spēja strādāt komandā, strādīgums un izturība;
- Angļu valodas nav obligātas;

Uzņēmums piedāvā

- Alga 5,52 ang.marc./stundā.
- Garantētas no 40 st. darba nedēļā (divas maiņas pēc 8 st.);
- Dzīvošanas vieta tiks nodrošināta labiekārtotā maijā (maksimāli 2 cilvēki istabā ) - £45-55 marciņas nedēļā (priekšapmaksa par 2 nedēļas);
- Darba Līguma termiņš – patstāvīgs;

Cita informācija

Tavi izdevumi:
Mūsu aģentūras izdevumi, kas saistīti ar darbiekārtošanas Lielbritānijā pakalpojuma sniegšanu - 75Ls! (Licence N75 nva.lv); biļete - no 70 Ls - Ryainair.com airBaltic.com / Kabatas nauda - 200 Ls.

Vai tevi tas interesē?
Informācija pa tālruni: 28 244 225 (Mihails) / darba aģentūra – WorkinUK

Требуются работники на линию по упаковки, на куриную фабрику (район Norfolk).
Вылет – каждую неделю; Можно ехать работать вместе с друзьями!

Работодатель предлагает:
- Зарплата £5,52англ.фунт. в час;
- Рабочая неделя от 40 часов в неделю (две смены по 8 часов);
- Срок договора – постоянная работа;
- Проживание предоставляется в комнате в благоустроенном доме или квартире (максимум 2 человека) - £45-55 в нед./чел. (предоплата за две недели вперед);

Требования к кандидатам:
- Трудолюбие, выносливость и позитивная мотивация;
- Знание английского – не обязательно!

Расходы на поездку:
Расходы нашего агентства, связанные с оказанием услуги по трудоустройству в Великобритании - 75Латов. (Лицензия №75 www.NVA.lv); Авиабилеты (от 70Латов); Ryainair.com airBaltic.com / Карманные деньги - 200Латов;

Если тебя заинтересовала вакансия?
Звони за дополнительной информацией 28 244 225 Михаил / darba aģentūra – WorkinUK

Darba sludinājuma numurs
#46628