Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Farmaceits/-e (AAP) zāļu lieltirgotavā / zāļu reģistrācijas speciālists/-e (uz nepilnu darba dienu)

CV MARKET klients

Darba apraksts

SIA EMTEKO, kura veiksmīgi darbojas starptautiskā medikamentu vairumtirdzniecības jomā, paplašinot uzņēmuma darbību, aicina pievienoties komandai aktīvu, mērķtiecīgu un motivētu farmaceitu/-i (AAP) zāļu lieltirgotavā / zāļu reģistrācijas speciālistu/-i (uz nepilnu darba dienu).

Darba pienākumi:

  • pildīt atbildīgas amatpersonas darba pienākumus zāļu lieltirgotavā;
  • kommunicēt ar atbildīgām Valsts iestādēm;
  • nodod visas nepieciešamās atskaides par lieltirgotavas darbību;
  • sagatavot dokumentus zāļu reģistrācijai
  • sadarbībā ar reģistrācijas nodaļu nodrošināt uzņēmuma zāļu produktu reģistrāciju un pārreģistrāciju priekš kompānijas mērķa tirgiem;
  • izstrādāt struktūrvienības iekšējo dokumentāciju;
  • patstāvīga uzdoto darbu plānošana;
  • sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām un komandu.

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība farmācijā;

  • pieredze atbildīgas amatpersonas amatā zāļu lieltirgotavā vismaz viens gads;

  • spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu un dokumentiem;

  • pieredze zāļu reģistrācijas dokumentācijas sagatavošanā;

  • augsta atbildības sajūta un spēja strādāt komandā;

  • datorzinību pamati (Windows, MS Office).

  • valodas prasmes: latviešu, krievu un angļu valodās;

  • motivācija attīstīties un sasniegt izvirzītos mērķus;

  • spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un ātri reaģēt nestandarta situācijās.

  • interesantu darbu (šobrīd uz pusslodzi) progresīvā un ātri augošā uzņēmumā;
  • profesionālu un draudzīgu kolektīvu;
  • mēneša vidējo atalgojumu robežās EUR 750 – 800 (netto);
  • iespēju pilnveidoties un profesionāli augt.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207059

Darba amata apraksts:
nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1050 - 1120 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 8. jūlijs
Ievadīts:
2020. gada 9. jūnijs

SIA Emteko ir vairumtirdzniecības un distribūcijas kompānija, kura nodarbojas ar farmaceitiskas un kosmētiskas produkcijas realizāciju Austrumeiropas un Centrālās Āzijas teritorijā (AECA).
Mūsu birojs un noliktavas telpas atrodas Rīgā, Latvijā. Papildus mēs piedāvājam iepirkumu un loģistikas risinājumus mūsu klientiem visā pasaulē.
Galvenais kompānijas uzdevums ir piedāvāt profesionālu pakalpojumu kompleksu vairumtirdzniecības farmaceitiskas un kosmētiskas distribūcijas sfērā ar individuālu pieeju katram klientam.

Skatīt visu