Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Farmmenedžeris

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

* Medikamentu un higiēnas preču imports uz/no Eiropas tirgu;
* Sadarbības nostiprināšana ar esošajiem klientiem un kontaktu uzturēšana ar ES ražotājiem;
* Tirgus potenciāla analīze un jaunu izplatīšanas ceļu meklēšana Eiropas tirgū;
* Preču rēķinu noformēšana un darbs ar noliktavu;
* Darbs lidostā "Rīga".

Prasības kandidātiem

* Augstākā vai nepabeigta augstākā MEDICĪNAS vai FARMĀCIJAS izglītība;
* Ļoti labas krievu, latviešu un teicamas angļu valodas zināšanas;
* Iespēja doties regulāros komandējumos;
* Darba pieredze līdzīgā amatā Eiropas ražotāju kompāniju pārstāvniecībās ar medikamentu vairumtirdzniecību.

* Profesionālas izaugsmes iespējas,apgūstot darba specifiku:
* Starptautiskus biznesa kontaktus un darba vidi,
* Stabilu darbu un paveiktam darbam atbilstošu atalgojumu.

Cita informācija

Sūtīt pieteikuma vēstuli un CV - ilona_anna@astralogistic.eu

Darba sludinājuma numurs
#51410