Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Ferma Skotija pieaicina Darbinieku/Traktora / Животноводческая Ферма в Шотландииприглашает Работника/Водителя трактора.

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 44184

Darba sludinājuma numurs

44184

Darba apraksts

Lopkopēja Ferma (govis) Skotija rajonā (Inverness) pieaicina savējā komandā Darbinieku/Traktora vadītājs.
Vīrietis strādā fermas telpā un pagalmā, traktora vadīšana un kā arī pamat būvdarbi.

Prasības kandidātiem

- prasības: strādīgums, izturība;
- darba pieredze ar dzīvniekiem un būvdarbi;
- angļu valodas zināšanas – saprast un izpildīt instrukcijas;
- vadītāja apliecība;

- alga no 6,50Gbp/stunda + sociālās garantijas. Garantētas 40 stundas darba nedēļā un virsstundas. Līgums no 12 mēnešiem.
- Dzīvošanas vieta tiks nodrošināta labiekārtotā maijā. - £40 marciņas nedēļā (atņemama no darba algas);

Cita informācija

Tavi izdevumi:
Mūsu aģentūras izdevumi, kas saistīti ar darbiekārtošanas Lielbritānijā pakalpojuma sniegšanu - 125Ls! (Licence N75 nva.lv);
biļete - no 50 Ls - Ryainair.com airBaltic.com
kabatas nauda - no 50 Ls.

Vai tevi tas interesē?
Sūti savu CV pēc elektroniskā pasta adreses vai informācija pa tālruni: 28 244 225 (Mihails)

Животноводческая Ферма (коровы) в Шотландии (Inverness) приглашает Работника/Водителя трактора.
Мужчина работает в помещении фермы и во дворе, вождение трактора и основные работы по ферме, а также работа по строительству.

Работодатель предлагает:
- з/п 6,50Gbp/ч, полная занятость, плюс сверхурочные. Рабочий контракт от 12 месяцев.
- проживание предоставляется – 40£ в неделю, в благоустроенном доме (вычитается из зарплаты);

Требования к кандидатам:
- трудолюбие, выносливость;
- опыт работы с животными и по строительству;
- знание английского – понимать и выполнять инструкции;
- наличие водительских прав;

Расходы на поездку:
Расходы нашего агентства, связанные с оказанием услуги по трудоустройству в Великобритании - 125Латов. (Лицензия №75 www.NVA.lv)
Авиабилеты (от 50Латов); Ryainair.com airBaltic.com
Карманные деньги (от 50Латов);

Если тебя заинтересовала вакансия?
Пришли свою CV по адресу электронной почты или звони за дополнительной информацией 28 244 225 Михаил

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Lielbritānija
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 10. jūlijs
Ievadīts:
2008. gada 25. jūnijs
Bruto alga:
No 300 līdz 380 LVL nedēļā
Informācija par algu:
Darba alga - 6.50 £ stundā

Sveicinām Tevi un pateicamies par mūsu saita apmeklēšanu! Aģentūra WorkinUK tika nodibināta 2003.gadā lai sniegtu palīdzību braucienu organizēšanā un darbiekārtošanā Lielbritānijā. Mums ir zināms, ka Tu brauc uz Lielbritāniju nopelnīt, un ceram, ka mūsu saitā Tu atradīsi sev piemērotu darba vakanci. Ja radīsies interese, nosūti savu CV vai piezvani un dod mums iespēju palīdzēt Tev pārbraukt un iekārtoties Lielbritānijā.