Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Filiāļu darbības analītiķis/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

- Izveidot visaptverošu sistēmu nodaļu darbības analīzei un kontrolei reģionālā, nodaļas, pārdošanas vietas un individuālo darbinieku līmenī.
- Pilnveidot datu iegūšanas procesu un automatizēt to. Ieviest jaunus procesus, lai uzsāktu veidot mērījumu sistēmu, kas uzskaitītu galvenos filiāļu darbības rādītājus - pārdoto produktu apjomus, izmantotos pārdošanas rīkus, veiktos pārdošanas zvanus un klientu pārsūtījumus u.c.
- Regulāri vākt visu filiāļu un tās darbinieku darbības datus un sagatavot tās efektivitātes pārskatus. Izveido procesus šo pārskatu analīzei un/vai izplatīšanai visos vadības līmeņos.
- Izveidot filiāļu darbības un peļņas/zaudējumu tendenču izmaiņu analīzes sistēmu. Izpētīt un saprast visu izmaiņu cēloņus.
- Izstrādāt godīgu un objektīvu dažādu reģionu, nodaļu, pārdošanas vietu un darbinieku darbības salīdzināšanas metodi. Izpētīt un saprast atšķirību iemeslus.
- Prezentēt iegūtos rezultātus uzņēmuma vadībai.
- Izstrādāt modeli, kā prognozēt turpmākos pārdošanas apjomus, pamatojoties uz lokālā tirgus iespējām un pārdošanas uzlabojumiem.

Prasības kandidātiem

- Vairāk kā 2 gadu finanšu darba pieredze, laba sapratne par filiāļu darbības/produktivitātes analīzi, augstākā izglītība attiecīgajā nozarē
- Pārliecinošas analītiskās, prognozēšanas, pārskatu sagatavošanas un problēmu risināšanas prasmes.
- Nepieciešamas izcilas MS Excel prasmes un vēlama Visual Basic pieredze
- Spēja vadīt projektus un veikt procesu uzlabojumus
- Spēja strādāt bez patstāvīgi, izmantot iniciatīvu un sadarboties ar citām uzņēmuma struktūrvienībām, lai risinātu ar darbu saistītos jautājumus
- Lieliskas komunicēšanas prasmes, kas sevī ietver MS Powerpoint pārzināšanu (latviešu un krievu valodas zināšanas ir obligātas, vēlamas arī angļu valodas zināšanas)
- Ļoti enerģisks, tieksme uzlabot darba kvalitāti un nodrošināt nepārtrauktus uzlabojumus
- Komandas spēlētājs – grupas vajadzības uzskata par noteicošajām
- Prasme pievērst uzmanību sīkām detaļām

- Izaicinošu darbu starptautiskā uzņēmumā ar plašām iespējām pilnveidot savas profesionālās un tehniskas zināšanas
- Iespēju veidot karjeru GE korporācijā
- Sociālās garantijas un motivējošu atalgojumu

Cita informācija

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli līdz uz e-pasta adresi personals@ge.com norādot vakanci.

Vairāk informācijas par GE Money meklējiet mūsu mājas lapā www.gemoney.lv

Darba sludinājuma numurs
#34846