https://www.cvmarket.lv/209261

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #209261

Finansists/-e

CVMarket.lv klients
Ventspils
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Ventspils Augstskola (adrese: Inženieru iela 101, Ventspils) aicina pieteikties uz Ventspils Augstskolas Zinātnes un attīstības daļas projekta finansista amatu (darba līgums uz noteiktu laiku – projekta īstenošanas laiku līdz 2022. gada 30. augustam ieskaitot).

 

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt projektu finanšu resursu pārvaldību, tajā skaitā novērtēt, analizēt un pārvaldīt projekta finanšu riskus projekta ietvaros to izstrādes, īstenošanas un pēc uzraudzības ietvaros;
  • plānot, uzraudzīt projektu tiešo un netiešo izmaksu izlietojumu, naudas plūsmu un finanšu apguvi;
  • kontrolēt un nodrošināt projektā iesaistīto pušu iesniegto izdevumus pamatojošo dokumentu atbilstību Centrālās finanšu un līguma aģentūras (CFLA) vadlīnijās noteiktām prasībām, lai nodrošinātu projekta izmaksu attiecināmību;
  • sagatavot projektu maksājumu iesniegšanas grafiku CFLA e-vidē, kā arī nodrošināt nepieciešamo izdevumu pamatojošo dokumentu projektu finansējuma saņemšanai iesniegšanu CFLA e-vidē.

 

Ventspils Augstskola piedāvā:

  • interesantu un dinamisku darba vidi;
  • izaugsmes iespējas;
  • stabilu darba samaksu;
  • sociālās garantijas.

 

Attiecīgā amata mēneša bruto samaksas amplitūda plānota saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu, kā arī Ministru kabineta 2010. gada 30. novembra noteikumiem Nr.1075 “Valsts un pašvaldību institūciju amatu katalogs”, nepārsniedzot 1500,00 EUR mēnesī normāla darba laika ietvaros pirms nodokļu nomaksas, izvērtējot konkrētās personas individuālo kvalifikāciju un prasmes.

 

Dzīves un darba aprakstu (Curriculum Vitae) un motivācijas vēstuli (ne vairāk kā A4 formāta viena lapaspuse), ietverot redzējumu par projektu pieteikumu izstrādāšanu, koordinēšanu un/vai vadību, līdz 2020. gada 6. septembrim ieskaitot iesniegt elektroniski.


Darba sludinājuma numurs
#209261
Tu piesakies uz:
Finansists/-e
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!