Финансовый аналитик
Номер вакансии #309758

Finanšu analītiķis/-e

Вакансия закончится через 23 дней

Описание работы

IGK Credit Management открывает вакансию финансового аналитика.

Обязанности:

  • анализ финансовых показателей и показателей деятельности компаний;
  • оценка кредитоспособности компаний;
  • выполнение заказов по оценке платежеспособности;
  • подготовка кредитных отчетов;
  • работа с клиентами;
  • работа с партнерами.

Требования к кандидату

  • высшее образование (финансы/экономика);

  • опыт в области финансового анализа или схожей сфере деятельности не менее 3 лет;

  • технического и логическое мышление, аналитический склад ума;

  • хорошие знания иностранных языков (английский и русский);

  • хорошие навыки работы на компьютере (MS office);

  • точность, ответственность и инициативность.

Фирма предлагает

  • постоянную зарплату (netto 1000-2000 Eur) и систему премий;
  • возможность профессионального роста;
  • интенсивную и динамичную работу в международной компании;
  • необходимое для работы обучение.

Полная ставка, постоянный работник

Место работы: Рига, Латвия

Заинтересованы? Будем ждать Ваше СV и мотивационное письмо!

Darba apraksts

Aicinām pievienoties savai komandai finanšu analītiķi.

Pienākumi:

  • finanšu un darbības rādītāju analīze;
  • uzņēmumu kredītspējas izvērtēšana;
  • maksātspējas novērtēšanas pasūtījumu izpilde;
  • kredītatskaišu sagatavošana;
  • darbs ar klientiem;
  • komunikācija ar sadarbības partneriem.

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība finansēs vai ekonomikā;
  • pieredze finanšu analīzē vai līdzvērtīga darba pieredze ne mazāk par 3 gadiem;
  • tehniskā un loģiskā domāšana, labi attīstīta analītiskā domāšana;
  • labas angļu un krievu valodu zināšanas;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS office);
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta un spēja izrādīt iniciatīvu.

Uzņēmums piedāvā

  • amatam atbilstošu atalgojumu (1000-2000 EUR) un bonusus;
  • karjeras izaugsmes iespējas;
  • intensīvu un dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā;
  • darbam nepieciešamo apmācību.

Pilna slodze, pastāvīgs darbinieks

Darba vieta: Rīga

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstules!

Ja, iepazīstoties ar Tavu CV un pieteikuma vēstuli, saskatīsim sadarbības iespējas, mēs ar Tevi sazināsimies.

Kontaktpersona: Mihails Andrjuščenko (tel.: 29106974)

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#309758

Место нахождения:
Рига
Вид работы:
полная занятость
Дополнительная информация:
постоянная
Брутто-зарплата: 1000 - 2000 €/мес После уплаты налогов
Окончание конкурса:
24 марта 2021 г.
Добавлено:
23 февраля 2021 г.

Финансовый аналитик Финансовый аналитик

IGK Credit Management, SIA

IGK AG (www.igk-group.com) одна из лидирующих компаний на рынке
услуг кредитного менеджмента.

Основные направления деятельности:
- оценка кредитоспособности компаний (рейтинг);
- юридические услуги и внесудебное урегулирование споров;
- услуги брокера по кредитному страхованию.

Офисы IGK – Германия, Латвия, Литва, Эстония, Казахстан, Украина, 8 офисов в России

Штат – 150 сотрудников

Посмотреть всё

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1000 - 2000 €/mēn Pēc nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 24. marts
Ievadīts:
2021. gada 23. februāris

Skatīt visu