2023-04-13 14:47:21

FIZIOTERAPEITS

CVMarket.lv klients
No 1860 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

SIA „Rehabilitācijas centrs „Līgatne” aicina darbā (uz noteiktu laiku):

Fizioterapeitu

Prasības:

-          atbilstoša augstākā izglītība;

-          ārstniecības personas reģistrs;

-          valodu zināšanas (latviešu, krievu, angļu);

-          spēja profesionāli un kvalitatīvi veikt pacienta izvērtējumu un ārstniecību;

-          spēja radoši strādāt, ar pozitīvu attieksmi pret klientiem un darbu;

-          nūjošanas un/vai slinga terapijas apmācības sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

-          darbu profesionālā komandā;

-          stabilu darba vidi;

-          veiktā darba apjomam atbilstošu atalgojumu - mēneša darba alga  sertificētam fizioterapeitam  sākot no 1860,00 EUR (% no sniegto pakalpojumu apjoma) un sociālās garantijas;

-          profesionālo izaugsmi.

Priekšroka tiks dota sertificētiem speciālistiem!

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros, kā arī sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai!

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: ligatne.rehcentrs@gmail.com

“Skaļupes”, Līgatnes pag., Līgatnes nov., LV –4110

Tālr.: *********; *********