Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Formas apģērbu menedžeris

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

* Izstrādāt un atjaunot uzņēmuma darbinieku individuāli šujamo formas apģērbu un aksesuāru dizainu, piemeklējot atbilstošāko materiālu,
* Apzināt uzņēmuma struktūrvienību vajadzības, sagatavot nepieciešamā apģērbu sortimenta sarakstus,
* Veikt pretendentu atlasi atbilstošākā pretendenta izvēlei individuāli izgatavojamo apģērbu izgatavošanai; piedalīties ar amata pienākumiem ienākumiem saistīto līgumu projektu sagatavošanā un kontrolēt to izpildi,
* Saskaņot un apstiprināt iepērkamo speciālo darba apģērbu modeļus, krāsas un papildus elementus,
* Pārbaudīt izgatavoto formas un darba apģērbu kvalitāti pirms to nodošanas noliktavā.

Prasības kandidātiem

Izglītība: vidējā profesionālā vai augstākā
Valodu prasme: latviešu (brīvi), krievu (labi), angļu (sarunvaloda)
Prasme strādāt ar datoru: MS Word, MS Excel; CorelDraw (vai analogs)
Citas prasības:
* Zināšanas un/vai pieredze minēto darba pienākumu veikšanā,
* Vēlama “B” kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam prestižu un interesantu darbu stabilā un augošā uzņēmumā; sociālās garantijas; profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Cita informācija

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2007. gada 10.decembrim, sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Formas apģērbu menedžeris" :

pa pastu - Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes pag., Rīgas raj., LV 1053, Latvija;
pa faksu – 7211767;
pa e-pastu – vakance@riga-airport.com

Darba sludinājuma numurs
#34539