Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Frēzētājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 185797

Darba sludinājuma numurs

185797

Darba apraksts

• Darbs ar CNC frēzēšanas iekārtu un tās apkope.
• Failu sagatavošana Corel draw un Artcum programmā.
• Org. stikla, plastikātu, alumīnija kompozīta, alumīnija frēzēšana.

Prasības kandidātiem

• Pieredze darbā ar frēzēšanas iekārtām.
• Vēlme apgūt jaunas zināšanas un mācīties.
• Augsta atbildības sajūta pret veicamo darbu.

Uzņēmums piedāvā

• Stabilu, dinamisku un interesantu darbu.
• Karjeras iespējas.
• Atsaucīgu kolektīvu.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 10. augusts
Ievadīts:
2018. gada 12. jūlijs

Uzņēmums «Max & Mark group» jau vairāk kā 18 gadu garumā nodarbojas ar dažādu darbu veikšanu reklāmas produkcijas ražošanā.
Mūsu darbības sfēra aptver
reklāmas izgatavošanu un izvietošanu: reklāmas jumtu aprīkojums, gaismas kastes, telpiskie gaismas burti, stendi, paneļu balsteņi, reklāmas tīkli, sitiboksi, tranzīta un āra reklāma, reklāma autostāvvietās, piloni, plāksnītes, LED gaismas diožu moduļu un POS materiālu uzstādīšana (jebkāda veida organiskā stikla izstrādājumi, plastikāta vai kartona stendi). Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu spektru: sākot no dizaina projekta izveidošanas līdz gatavo reklāmas konstrukciju montāžai. Tai skaitā mēs veicam paveikto pasūtījumu uzraudzīšanu: garantijas un servisa apkope, reklāmas produkcijas remonts un uzlabošana (tostarp citu uzņēmumu ražotās reklāmas produkcijas).