Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Frizieris salon+ salonā Rīgā

CV MARKET klients

Darba apraksts

salon+ salonu ķēde meklē savā komandā Rīgā (Domina un Spice tirdzniecības centros) fizieri, kurš:

  • vēlas un spēj piedāvāt mūsu klientiem labāko klienta apkalpošanu un frizieru pakalpojumus,
  • ir zinātkārs un vēlas sevi pilnveidot,
  • ar ļoti labām komunikācijas spējām, lai piedāvātu klientiem profesionālu konsultāciju matu kopšanā

Prasības kandidātiem

Labam kandidātam ir:

  • darba pieredze friziera amatā, vēlams ar saviem klientiem
  • ļoti labas komunikācijas spējas latviešu un krievu valodās
  • teicamas apkalpošanas spējas (atsaucīgs, pieklājīgs, piedāvā risinājumus, profesionāls, korekts, precīzs)
  • vēlme mācīties un attīstīties friziera amatā
  • aktīvs, pozitīva attieksme pret dzīvi un atvērta domāšana

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • darbs mūsdienīgā salonā un uzņēmumā
  • mācīšanās un attīstīšanās iespējas skaistuma pasaulē (vairākas apmācības)
  • uzņēmums garantē priekš darba nepieciešamos produktus (lietojam TIGI un JOICO matu kopšanas līdzekļus)
  • no darba rezultātiem atkarīgu konkurencspējīgu atalgojumu (samaksa par pakalpojumu apgrozījumu + pārdošanas prēmija)
  • iespēju strādāt kā IK (uzņēmums garantē priekš darba nepieciešamos produktus)
  • labu komandu un atbildīgu darbu

Darba sludinājuma numurs
#54964

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks vai līgumdarbs (darbs maiņās)
Alga: 250 - 500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2010. gada 14. maijs
Ievadīts:
2010. gada 14. aprīlis
Informācija par algu:
Atkarīga no friziera kvalifikācijas un darba rezultātiem. Iespēja strādāt kā IK.

salon+ ir lielākā skaistumkopšanas salonu ķēde Baltijā, kurā ietilpst 27 skaistumkopšanas saloni Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Krievijā Pleskavā. Saloni atrodas lielākajos tirdzniecības centros un pilsētu galvenajās ielās. salon+ salonu ķēdi raksturo augsta līmeņa klientu apkalpošana un plašs pasaules vadošo matu kopšanas zīmolu un pakalpojumu klāsts.

Skatīt visu