Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Iespēja strādāt attālināti

Front-end / PHP programmētājs/-a

CVMarket.lv klients
Rīga, iespēja strādāt attālināti
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Mēs esam viens no Baltijā vadošajiem tiešsaistes mārketinga (e-pasta, push paziņojumu un SMS) pakalpojumu sniedzējiem, kas jau 8 gadus apkalpo Baltijā zināmus tirgotājus kā Rimi Baltic, Tele2, 1A, Neste, LMT, ELKOR u.c.

Aizvien vairāk mūsu darbs saistās ar e-veikalu izstrādi un biznesa procesu automatizāciju, tāpēc šobrīd komandā meklējam PHP programmētāju.

Uzdevumi, kas būs jārisina:

  • Izstrādāt un labot mūsu apzinošanas programmatūras web platformu.
  • Izstrādāt klientu projektus (PHP, HTML, CSS, Javascript).

Prasības kandidātiem

Kādu kandidātu sagaidām:

  • Vismaz 2 gadu pieredze web-izstrādātāja amatā (PHP, vēlams Laravel, Symphony).
  • Spēja savu darbu organizēt un plānot izpildi.
  • Atbildība pret projekta realizāciju.
  • Iemaņas darbā Magento vidē būtu priekšrocība.

Uzņēmums piedāvā

Ko mēs piedāvājam:

  • Nozīmīga loma uzņēmumā, komandā kura dinamiski attīstās.
  • Stabilu, labu algu, kuru katrus 6 mēn pārskatām.
  • Fleksiblu darba grafiku - sākt ap 10:00, šobrīd iespēja strādāt attālināti.
  • Profesionālu komandas biedru atbalstu.
  • Kopējus komandas pasākumus. ;)

Ja meklē attīstības iespējas nelielā, pozitīvā kolektīvā, darbā ar dažādiem e-komercijas risinājumiem, pievienojies Salespoints!

Darba sludinājuma numurs
#237068