Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Frontend Web izstrādātājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

● jaunas funkcionalitātes izstrāde portāliem www.uzdevumi.lv un www.yaklass.ru;
● izstrāde UI/UX portala (kopā ar dizaina speciālistu);
● Frontend izstrāde, HTML lapu griešana,
● JavaScript izstrade.

Prasības kandidātiem

● vismaz 3 gadu pieredze Frontend izstrādē ar HTML, CSS, JavaScript izmanošanu;
● atbildīga attieksme pret pienākumiem;
● līdzšinējo projektu portfolio;
● spēja pievērst uzmanību detaļām
● atbildīga attieksme pret saviem pienākumiem;
● komunikabilitāte, orientācija uz sadarbību, spēja strādāt komandā;
● valodu zināšanas: latviešu, krievu.

Par priekšrocību tiks uzskatīta:
● pieredze web izstrādē, izmantojot Rubby on Rails;
● pieredze web izstrādē uz ASP.NET platformas;
● zināšanas par datu bāzēm, īpaši Microsoft SQL Server;
● pieredze mobilo pielikumu izstrādē (HTML+CSS+JS);
● dalība projektos, kas saistīti ar e-mācību;
● dalība projektos .ru zonā.

Uzņēmums piedāvā

● darba neliela komandā;
● Startup kultūru;
● Jaunus izaicinājumus un iespēju realizēt sevi ambiciozā projektā;
● profesionālās izaugsmes iespējas;
● dalību izstrādes ciklā, kas izveidots pēc AGILE principa;
● elastīgu darba grafiku;
● iespēju savienot darbu birojā ar attālinātu darbu;
● labvēlīgu darba vidi un atsaucīgu attieksmi.

CV aicinām sūtīt uz e-pasta jobs(at)yaklass.ru.

Cita informācija

Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#145263

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 11. marts
Ievadīts:
2014. gada 12. februāris

www.uzdevumi.lv ir lielākā online izglītības sistēma sistēma Latvijā. Mēs palīdzam automatizēt un optimizēt skolotāju darbu, un piedāvājam skolēniem patstāvīgas vingrināšanās iespējas dažādos mācību priekšmetos, izmantojot unikālu tehnoloģiju. Mēs darbojamies kopš 2009.gada, un šobrīd mūsu produktus lieto lielākā daļa no vispārizglītojošo skolu skolēniem un daudzi aktīvi pedagogi. 2014.gadā projekts aktīvi uzsācis darbību arī Krievijas tirgū.

Paplašinot savu darbību Latvijā, mēs meklējam jaunus kolēģus un aicinām darbā!

Skatīt visu