Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Gaisa kuģu apkalpošanas aģents/-e

CVMarket.lv klients
Mārupes novads

Darba apraksts

Līdz 2021. gada beigām, saistībā ar darbības paplašināšanos, pieņemsim 150 darbiniekus.

Darba pienākumi:

  • Šķirot, iekraut, izkraut un transportēt pasažieru bagāžu, pasta un kravu sūtījumus.
  • Apkalpot lidmašīnas ar speciālo lidostas tehniku.

Uzzini vairāk par gaisa kuģu apkalpošanas aģenta darbu: http://www.profesijupasaule.lv/gaisa-kugu-apkalposanas-agents

Tuvākās darba uzsākšanas iespējas: 2. novembrī, kā arī 8.novembrī vai 22. novembrī.

Sazināsimies  ar nākamās kārtas pretendentiem 3 darba dienu laikā.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība: pamata, vēlams - vidējā.

  • Valodu zināšanas: latviešu valoda: vidējā līmenī (B līmeņa 2. pakāpe); angļu valoda: pamatzināšanas.

  • Vēlams - "B" kategorijas autovadītāja apliecība.

  • Atbildīgums, precizitāte, disciplīna.

  • Prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus.

  • Spēja strādāt komandā un sadarboties.

  • Noturība stresa situācijās.

  • Pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude.

  • Atbilstība likuma «Par aviāciju» 57.1. pantam.

  • Spēkā esošs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Uzņēmums piedāvā

Tava alga:

  • Uzsākot darbu - EUR 4,60* stundā; pēc specializētajām apmācībām (pēc ~ 3 mēnešiem) – EUR 4,85 stundā, pēc ~ 6 mēnešiem – EUR 5,06 stundā.
  • 50% piemaksa par darbu nakts laikā (no 1.stundas) un 100% piemaksa svētku dienās.
  • Piemaksa par izpildītā darba apjomu no 2.mēneša (EUR 80-150 mēnesī).
  • Darba algas piemērs, pieņemot, ka darbiniekam ir autovadītāja apliecība, ir apguvis visas nepieciešamās prasmes, strādā 167 stundas mēnesī, no kurām 25 stundas ir darbs nakts laikā: EUR 1028,27 = (167x5,06) + EUR 63,25 piemaksa par darbu nakts laikā + EUR 120,00 piemaksa par izpildīto darbu (*darba samaksa visur norādīta pirms nodokļu nomaksas).

Tavi ieguvumi:

  • Stabils atalgojums un sociālās garantijas.
  • Darbs maiņās, iespējams strādāt nepilnu, pielāgotu darba laiku (apvienot ar studijām u.c.).
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika: iekļauta zobārstniecība un sports.
  • Apmaksātas mācības profesijas apgūšanai un regulāra kvalifikācijas paaugstināšana.
  • Bezmaksas transports ārpus sabiedriskā transporta darba laika Rīgas robežās, uz Babīti, Piņķiem, Jūrmalu (līdz Kauguriem, ieskaitot), Skulti, Mārupi, Jaunmārupi, Tīraini, Olaini, Valdlaučiem, Rāmavu, Baložiem, Katlakalnu, Ķekavu, Salaspili, Dreiliņiem, Ulbroku, Berģiem.
  • Pabalsti svarīgos dzīves gadījumos.
  • Darba apģērbs un apavi, apģērba bezmaksas tīrīšana.
  • Bezmaksas apsargāta autostāvvieta.
  • Veikals darbiniekiem – preces ar īpašām atlaidēm.

Darba sludinājuma numurs
#1099889

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 4.6 - 5.06 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 20. novembris
Ievadīts:
2021. gada 21. oktobris

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu