Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Galvenais/-ā grāmatvedis/-e

CV MARKET klients
Liepāja

Darba apraksts

Medicīnas izstrādājumu ražošanas uzņēmums LSEZ SIA "NordePlast" aicina uz pilnu vai nepilnu darba laiku: galveno grāmatvedi (bilancspējīgs).

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība grāmatvedības jomā;

  • teicamās latviešu, labas angļu un krievu valodu zināšanas;

  • darba pieredze ražošanas uzņēmumā attiecīgajā jomā;

  • pieredze finanšu plānošanā (budžets, naudas plūsma);

  • pieredze ražošanas plānošanā un grāmatvedībā (pašizmaksas, normēšana utt.);

  • Microsoft Office (PowerPoint, Word, Excel), grāmatvedības programmas (1C) augsts zināšanu līmenis.

Mēs piedāvājam: interesantu darbu ar karjeras attīstības iespējas, bruto alga no 700 EUR.

CV lūdzam sūtīt līdz 29.05.2020.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206644

Atrašanās vieta:
Liepāja
Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks, var pieteikties arī studenti
Alga: No 700 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 29. maijs
Ievadīts:
2020. gada 22. maijs

Medicīnas izstrādājumu ražošanas uzņēmums.

Skatīt visu