Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Galvenais grāmatvedis IPAS "Parex Asset Management"

CV MARKET klients

Darba apraksts

Mēs uzticētu tev:
 nodrošināt ieguldījumu pārvaldes sabiedrības finanšu, nodokļu un vadības grāmatvedības uzskaiti, grāmatvedības darba organizāciju
 sagatavot Sabiedrības finanšu pārskatus atbilstoši LR normatīvo aktu un starptautisko finanšu pārskatu standartu prasībām, kā arī citus pārskatus iesniegšanai Finanšu un kapitāla tirgus komisijai, VID, CSP, Latvijas bankai, Uzņēmumu reģistram u.c.

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām:
 augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība ekonomikā, finansēs vai grāmatvedībā
 vēlama vismaz 3 gadu pieredze grāmatvedības darbā (vismaz 1 gada pieredze galvenā grāmatveža vai tā vietnieka amatā tiks uzskatīta par priekšrocību)
 labas zināšanas LR grāmatvedības normatīvajos dokumentos un LR nodokļu likumdošanā
 starptautisko grāmatvedības standartu pārzināšana
 pieredze darbā ar grāmatvedības programmām (pieredze darbā ar Navision tiks uzskatīta par priekšrocību)
 iniciatīva, patstāvība lēmumu pieņemšanā
 spēja analizēt, sistematizēt un integrēt iegūto informāciju
 teicamas datorprasmes
 labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
 interesantu un atbildīgu darbu
 labus darba apstākļus un draudzīgus kolēģus
 konkurētspējīgu atalgojumu

Cita informācija

Pieteikumus un CV ar norādi ”Parex Asset Management galvenais grāmatvedis” sūtīt uz e-pasta adresi personnel@parex.lv līdz šā gada 30.aprīlim

Darba sludinājuma numurs
#41229

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 30. aprīlis
Ievadīts:
2008. gada 7. aprīlis

Skatīt visu