https://www.cvmarket.lv/468663

Darba apraksts

Galvenais padomnieks

Eiropas Komisijas Budžeta ģenerāldirektorāts

Brisele (Beļģija)

(AD14 pakāpe)

COM/2021/10403

 

Budžeta ģenerāldirektorāts (BUDG ĢD) ir Komisijas centrālais dienests, kas atbild par ES budžeta sagatavošanu un izpildi gada un daudzgadu ciklos un nodrošina efektīvu budžeta izpildi, pilnībā ievērojot Finanšu regulu.

Galvenais padomnieks būs kā kontaktpunkts stratēģiskām konsultācijām par ES diversificētā finansējuma stratēģijas īstenošanu un iespējamo attīstību (šo stratēģiju izmanto Next Generation EU izdevumu finansēšanai).

 

Jūsu pienākumi:

  • izstrādāt un īstenot diversificēta un apvienota finansējuma stratēģiju;
  • būt par kontaktpunktu, pārraugot finansējuma stratēģijas izstrādi un īstenošanu visos galvenajos jautājumos;
  • iesaistīties investoru informēšanas pasākumos un izstrādāt izbraukuma prezentācijas.


Prasības kandidātiem

Jūsu prasmes:

  • apliecināta spēja veikt vecākā padomnieka funkcijas saistībā ar SSA (valstu, pārvalstisku organizāciju un aģentūras) obligāciju finansēšanas operācijām;
  • pamatīga pieredze publiskajā banku sektorā, jo īpaši saistībā ar starptautiskajiem parāda vērtspapīru tirgiem, kas iegūta, vēlams, starptautiskās organizācijās;
  • izcilas tīklu veidošanas, publiskas uzstāšanās un savstarpējo attiecību veidošanas prasmes.

 

Komisija piemēro vienlīdzīgu iespēju politiku, rosinot pieteikties tādus kandidātus, kas varētu nodrošināt lielāku daudzveidību, dzimumu līdztiesību un vispārēju ģeogrāfisko līdzsvaru.

 

Lūdzam skatīt 2021.04.27. maija Oficiālo Vēstnesi C 149 A, kur publicēts detalizēts paziņojums par vakanci, kā arī piemērotības un atlases kritēriji.

 

Pieteikumu iesniegšanas beigu datums ir 2021. gada 2. jūnijs plkst. 12.00 dienā pēc Briseles laika.

 


Darba sludinājuma numurs
#468663
Galvenais padomnieks
Tu piesakies uz:
Galvenais padomnieks
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!