Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Galvenais projektēšanas inženieris

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 6491

Darba sludinājuma numurs

6491

Darba apraksts

Tehnisko projektu izstrādāšana;

Prasības kandidātiem

Atbilstoša izglītība;
Vēlama pieredze ēku projektēšanā un inženiertīklu sistēmu projektēšanā;
Komunikabilitāte;
Valodu zinašanas un autovadītāja apliecība tiks uzskatīta kā
priekšrocība;

Uzņēmums piedāvā

Nodrošina ar dzīvojamo platību (pēc nepieciešamības);
Konkurētspējīgu atalgojumu;
Radošu un dinamisku darbu topošajā projektešanas birojā;
Labus darba apstākļus;

Cita informācija

Pieteikuma vestules un CV;

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Ventspils
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 6. janvāris
Ievadīts:
2004. gada 4. novembris

SIA Ostas celtnieks ir dibināta 1994.gada 5.janvarī uz bijušās ostas remontceltniecības iecirkņa bāzes. SIA Ostas celtnieks - tie ir kvalificēti speciālisti un strādnieki, moderna tehnika un tehnoloģijas. Galvenie darbības veidi: ielu kapitālais remonts, ieskaitot komunikācijas un labiekārtošanas darbus, ēku celtniecība un kapitālais remonts, ostas teritorijas ēku un santehnikas apkalpošana, meliorācijas sistēmu izveide un ceļa zīmju uzstadīšana. Uzņēmums strauji attīstas un plāno izveidot projektēšanas biroju.