https://www.cvmarket.lv/40087

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #40087

Galvenās nodokļu pārvaldes Audita metodikas daļas Metodikas nodaļas galvenais/-ā nodokļu inspektors/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Izstrādāt metodiskos norādījumus par nodokļu auditu atsevišķās tautsaimniecības nozarēs un sniegt konsultācijas un praktisku palīdzību Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālo iestāžu un Valsts ieņēmumu dienesta Lielo nodokļu maksātāju pārvaldes nodokļu auditoriem; organizēt konsultāciju un praktiskās palīdzības sniegšanu jautājumos par datorizētās grāmatvedības programmas SEZAM lietošanu; apzināt datorizētā audita veikšanas jomā pastāvošās problēmas un meklēt to risinājumus; sniegt priekšlikumus par nepieciešamajām izmaiņām likumos, citos normatīvajos aktos un Valsts ieņēmumu dienesta metodiskajos norādījumos kontroles darba pilnveidošanai; padalīties Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālo iestāžu mācībās un semināros par nodaļas kompetencē esošajiem jautājumiem


Prasības kandidātiem

- atbilstība likuma "Par Valsts ieņēmumu dienestu" 17.panta pirmās daļas prasībām

- augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība ekonomikā (var būt arī augstākā izglītība finansēs vai finanšu vadībā)

- zināšanas nodokļu normatīvajos aktos

- angļu valodas zināšanas, darba pieredze nodokļu administrēšanā, Valsts ieņēmumu dienestā vai citā valsts pārvaldes iestādē tiks uzskatīta par priekšrocību


Uzņēmums piedāvā

stabilu atalgojumu un sociālās garantijas


Cita informācija

Gaidām jūsu pieteikuma vēstuli, profesionālās pieredzes aprakstu un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju 10 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas.

Adrese: Valsts ieņēmumu dienesta Personāla vadības pārvaldei Smilšu ielā 1, Rīgā, LV - 1978 (ar norādi "Konkurss"). Tālrunis 7028620, fakss 7028744.


Darba sludinājuma numurs
#40087
Tu piesakies uz:
Galvenās nodokļu pārvaldes Audita metodikas daļas Metodikas nodaļas galvenais/-ā nodokļu inspektors/-e
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!