https://www.cvmarket.lv/34352

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #34352

Galvenās nodokļu pārvaldes Audita metodikas daļas Metodikas nodaļas priekšnieks/-ce

CVMarket.lv klients
Nav norādīta
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

organizēt, plānot un vadīt nodaļas darbu; nodrošināt vienotas nodokļu audita metodikas izstrādāšanu, pilnveidošanu un ieviešanu Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālajās iestādēs un Valsts ieņēmumu dienesta Lielo nodokļu maksātāju pārvaldē; sniegt priekšlikumus par nepieciešamajām izmaiņām likumos, citos normatīvajos aktos un Valsts ieņēmumu dienesta metodiskajos norādījumos kontroles darba pilnveidošanai; nodrošināt ASIS administrēšanu un organizēt konsultāciju un praktiskās palīdzības sniegšanu jautājumos par datorizētās grāmatvedības programmas SEZAM lietošanu; piedalīties apspriedēs un semināros.


Prasības kandidātiem

- atbilstība likuma "Par Valsts ieņēmumu dienestu" 17.panta pirmās daļas

prasībām

- augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība ekonomikā (var būt arī augstākā izglītība finansēs, finanšu vadībā vai uzņēmējdarbības vadībā)

- zināšanas nodokļu normatīvajos aktos

- pieredze nodokļu administrēšanā, darba pieredze Valsts ieņēmumu dienestā vai citā valsts pārvaldes iestādē, kā arī angļu valodas zināšanas un pieredze kolektīva vadīšanā tiks uzskatīta par priekšrocību


Uzņēmums piedāvā

stabilu atalgojumu un sociālās garantijas


Cita informācija

Gaidām jūsu pieteikuma vēstuli, profesionālās pieredzes aprakstu un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju 10 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis". Adrese: Valsts ieņēmumu dienesta Personāla vadības pārvaldei Smilšu ielā 1, Rīgā, LV-1978 (ar norādi "Konkurss"). Tālr. 67028620, 67028797, fakss 67028744.


Darba sludinājuma numurs
#34352
Tu piesakies uz:
Galvenās nodokļu pārvaldes Audita metodikas daļas Metodikas nodaļas priekšnieks/-ce
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!