https://www.cvmarket.lv/35603

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #35603

Galvenās nodokļu pārvaldes Starptautisko līgumu daļas galvenais/-ā speciālists/-e

CVMarket.lv klients
Nav norādīta
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Nodrošināt informācijas apmaiņu saskaņā ar Eiropas Savienības tiesību aktiem tiešo nodokļu jomā un informācijas apmaiņu saskaņā ar divpusējām konvencijām par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu attiecībā uz ienākuma un kapitāla nodokļiem, līgumu par savstarpējo administratīvo palīdzību, par automātisko informācijas apmaiņu un citu speciālu līgumu par nodokļiem ietvaros; veikt konvenciju par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu praktiskās piemērošanas skaidrošanu; veikt starptautiskās informācijas apmaiņas dokumentu uzskaiti un kontroli pār starptautisko informācijas apmaiņas procesu šo un citu speciālu līgumu par nodokļiem ietvaros.


Prasības kandidātiem

- atbilstība likuma "Par Valsts ieņēmumu dienestu" 17.panta pirmās daļas prasībām

- augstākā juridiskā vai ekonomiskā izglītība (izglītība starptautisko ekonomisko attiecību un tiesību specialitātē tiks uzskatīta par priekšrocību)

- izcilas angļu un krievu valodas prasmes

- prasme darbā ar datoru

- pieredze un zināšanas Eiropas Savienības un starptautisko un nacionālo nodokļu normatīvo aktu piemērošanā tiks uzskatīta par priekšrocību


Uzņēmums piedāvā

stabilu atalgojumu un sociālās garantijas


Cita informācija

Gaidām jūsu pieteikuma vēstuli, profesionālās pieredzes aprakstu un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju 15 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas.

Adrese: Valsts ieņēmumu dienesta Personāla vadības pārvaldei Smilšu ielā 1, Rīgā, LV- 1978 (ar norādi "Konkurss"). Tālrunis 7028620, fakss 7028744.


Darba sludinājuma numurs
#35603
Tu piesakies uz:
Galvenās nodokļu pārvaldes Starptautisko līgumu daļas galvenais/-ā speciālists/-e
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!