Pirmā lapaPakalpojumiPakalpojumi
Garantētie kandidāti

Garantētie kandidāti: risinājums ātrai talantu piesaistei

 

Risinājums, kas piemērots brīžos, kad ātri nepieciešams piesaistīt speciālistus, tehnisko personālu vai asistentus. CVMarket.lv nodrošinās piemērotāko kandidātu attālinātu intervēšanu un apkopos Jums būtiskāko informāciju par katru kandidātu atbilstoši Jūsu izvirzītajiem kritērijiem. Mūsu speciālisti veiks telefona/video intervijas ar kandidātiem, savukārt atlases projekta noslēgumā palīdzēsim organizēt fināla intervijas klātienē vai uzņemsim Jūs mūsu mājīgajā birojā, ja nepieciešams.

 

Kā notiks kandidātu piesaiste?

Sludinājuma izvietošanaSludinājuma izveidošana un mārketinga aktivitātes

Izveidosim kvalitatīvu darba sludinājumu balstoties uz Jūsu prasībām un publicēsim to CVMarket.lv - vadošajā speciālistu darba portālā. Sludinājums būs redzams ne tikai CVMarket.lv portālā, bet arī mūsu mobilajā aplikācijā.

Papildus tam veidosim apmaksātas reklāmas kampaņas populārākajos sociālajos tīklos (Facebook, Instagram, Draugiem.lv, Linkedin u.c.), kā arī nodrošināsim sludinājuma redzamību, izmantojot dažādus digitālā mārketinga rīkus. Vadoties pēc vakances specifikas un klienta vēlmēm, to iespējams izvietot arī CV Keskus grupas portālos visā Baltijā.

Katrā atsevišķā projektā vienosimies par kandidātu skaitu, ko Jums ir nepieciešams piegādāt - skaits ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm un vakances specifikas.

 

Kandidātu uzrunāšanaIntervijas struktūras izstrāde un kandidātu uzrunāšana

Mūsu profesionālie personāla atlases speciālisti kopā ar Jums izveidos intervijas struktūru. Veicot telefona/video intervijas, CVMarket.lv personāla speciālisti izvērtēs kandidātu atbilstību veicamajam darbam, kā arī noskaidros motivāciju un gūs ieskatu kandidāta personībā.

Informāciju par Jūsu vakanci nosūtīsim atbilstošam mūsu CV datubāzes segmentam, kā arī uzrunāsim potenciālos kandidātus tieši, ar e-pasta starpniecību.

 

AtskaitesAtskaites par atlases projektu un kandidātiem

Noslēguma posmā mēs sagatavosim atskaiti par atlases projektu, kurā tiks iekļauta šāda informācija:
- Kandidātu piesaistei izmantotie kanāli;
- Sasniegtās auditorijas lielums;
- Saņemto pieteikumu skaits;
- Intervēto kandidātu skaits;
- Pārskats par vidējo atalgojuma līmeni, ko sagaida kandidāti, kuri pretendēja uz amatu.

Ja nepieciešams, palīdzēsim Jums organizēt fināla intervijas klātienē ar iespēju izmantot intervijām CVMarket.lv biroja telpas. Noslēdzot projektu, nosūtīsim laipnas atteikuma vēstules visiem kandidātiem, kuri netiks virzīti tālākām atlases kārtām.

 

Jūsu ieguvumi

Vakances redzamība vairākos medijos vienlaicīgi

Mums ir svarīgi, lai Jūsu darba piedāvājums būtu pamanīts un sasniegtu atbilstošāko mērķauditoriju.

Ātrs un strukturēts kandidātu piesaistes process

Ietaupiet savu laiku - Jums būs jānovērtē tikai neliels kandidātu skaits, caurskatot CV un sākotnējo interviju pierakstus.

Organizēts interviju cikls

Mēs sniegsim Jums atbalstu visos interviju posmos: organizēsim sākotnējās telefona/video intervijas, koordinēsim kandidātus, kā arī, ja nepieciešams, uzņemsim Jūs CVMarket.lv birojā fināla interviju veikšanai.

Pārskatāms un vienkāršs process

Noslēdzot atlases projektu, Jūs saņemsiet atskaiti par visām aktivitātēm, ko būsim veikuši projekta ietvaros.

 

Vēlaties izmantot šo pakalpojumu?
Lejupielādējiet amata profilu, aizpildiet to un nosūtiet uz info@cvmarket.lv.

Mēs sazināsimies ar Jums! 

 

Lejupielādēt amata profilu

 

Atgriezties atpakaļ personāla atlases lapā