https://www.cvmarket.lv/207736

Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #207736

Ģeodēzijas inženieris/-e

CV MARKET klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra konkursa kārtībā aicina darbā vecāko ģeodēzijas inženieri Ģeodēzijas departamenta Ģeodēzisko mērījumu nodaļā (uz nenoteiktu laiku).

 

Galvenie amata pienākumi:

 • plānot, projektēt un vadīt dažādus ģeodēziskos darbus koordinātu noteikšanas jomā;
 • koordinēt nodaļas pārskatu par koordinātu noteikšanas ģeodēzisko darbu rezultātiem sagatavošanu, pārbaudīt to kvalitāti;
 • apstrādāt, izlīdzināt un analizēt koordinātu noteikšanas mērījumu datus;
 • sagatavot priekšlikumus un izstrādāt instrukcijas koordinātu noteikšanas metodēm un novērojumiem;
 • sagatavot atzinumus par iesniegto ģeodēzisko darbu atbilstību normatīvajiem aktiem;
 • savas kompetences ietvaros veikt ģeodēzisko darbu, tehnoloģiju un lietotās tehnikas atbilstības ekspertīzes.

 

Prasības pretendentiem/-ēm:

 • augstākā izglītība ģeodēzijā, ģeomātikā, zemes ierīcībā vai citā radniecīgā specialitātē;
 • pārzināt GNSS mērījumu veikšanas un datu apstrādes darbus;
 • pārzināt un lietpratēja līmenī lietot globālās pozicionēšanas instrumentus un pilnībā pārzināt standarta ģeodēziskos instrumentus (tahimetru, nivelieri), spēt novērtēt novērojumus uz lauka;
 • pārzināt un veikt specifiskus uzdevumus speciālās ģeodēziskās datorprogrammās (TopoNet, Trimble Bussiness Center);
 • prasme novērtēt, analizēt un apstrādāt informāciju par mērījumiem, kas iegūta, veicot ģeodēziskos darbus;
 • atbilstība likuma "Par valsts noslēpumu" 9. panta prasībām.

 

Mēs piedāvājam:

 • gūt unikālas zināšanas un pieredzi, strādājot vadošajā iestādē valsts politikas īstenošanā ģeodēzijas, kartogrāfijas un ģeotelpiskās informācijas jomā;
 • sociālās garantijas, atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, mēnešalgu 1. kategorijai: 880 EUR, 2. kategorija: 940 EUR (bez pieredzes Aizsardzības ministrijas resorā), 990 EUR (ar pieredzi Aizsardzības ministrijas resorā), 3.kategorijai: 1050 EUR (bez pieredzes Aizsardzības ministrijas resorā), 1100 EUR (ar pieredzi Aizsardzības ministrijas resorā) un veselības apdrošināšanu.

 

Pretendentiem/-ēm lūdzam pieteikties, iesniedzot motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi “Vecākais ģeodēzijas inženieris koordinātu noteikšanā”.

 

Informējam, ka pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas konkursa 1. kārtā sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa 2. kārtai.

 

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra informē, ka šī atlases konkursa ietvaros pretendentu pieteikumu dokumentos sniegtie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā (tai skaitā, lai nodrošinātu likuma “Par valsts noslēpumu” 9. panta prasības).

Personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra (turpmāk – Aģentūra), O.Vācieša iela 43, Rīga, LV-1004.

Pretendentiem piesakoties konkursam un iesniedzot personas datus, Aģentūra šos datus apstrādā saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta a) un b) apakšpunktu.

Sniegtie personas dati tiks glabāti vienu gadu no to iesniegšanas brīža (šis nosacījums nav attiecināms uz atlases konkursa uzvarētāju, ar kuru tiks slēgts darba līgums).

Sniegtos personas datus apstrādās atlases konkursa ietvaros iesaistītie Aģentūras nodarbinātie.

Pretendentiem ir tiesības pieprasīt Aģentūrai piekļuvi saviem personas datiem, kā arī pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, vai apstrādes ierobežošanu attiecībā uz sevi, vai tiesības iebilst pret apstrādi, tiesības uz datu pārnesamību, kā arī tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu, neietekmējot tādas apstrādes likumīgumu, kuras pamatā ir pirms atsaukuma sniegta piekrišana.

Pretendentiem ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai.

Iesniedzot pieteikumus atlases konkursam, lūdzam pieteikumu dokumentos vai pavadvēstulē norādīt, ka šajā atlases konkursā piekrītat atsauksmju saņemšanai no pieteikuma dokumentos norādītajiem iepriekšējiem darba devējiem.

 

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".


Darba sludinājuma numurs
#207736

Atrašanās vieta:
Rīga
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 880 - 1100 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 24. jūlijs
Ievadīts:
2020. gada 8. jūlijs

CV MARKET klients

Skatīt visu

You are applying to:
Ģeodēzijas inženieris/-e
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!