https://www.cvmarket.lv/208510

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #208510

Ģeoinformātikas inženieris/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra konkursa kārtībā aicina darbā ģeoinformātikas inženieri Ģeoinformācijas sistēmu un informācijas un komunikāciju tehnoloģiju nodaļas Telpisko datu administrēšanas un kontroles daļā.

 

Amata pienākumi:

  • veikt Aģentūrā sagatavoto ģeotelpisko datu gala kontroli – pārbaudīt to atbilstību specifikācijām un kvalitātes kritērijiem, sagatavot norādījumus kļūdu labojumiem, veikt sīku tehnisko kļūdu labojumus;
  • akceptētos ģeotelpiskos datus ielādēt Aģentūras produktu serverī;
  • sagatavot ģeoinformāciju, kas atšķiras no standartprodukta.

 

Prasības kandidātiem:

  • augstākā izglītība ģeogrāfijā, zemes ierīcībā, ģeodēzijā, kartogrāfijā vai citā radniecīgā specialitātē;
  • pārzināt speciālās kartogrāfijas un ģeotelpisko datu apstrādes datorprogrammas (ArcGIS, Bentley Microstation u.c.);
  • izpratne par pamatdarbībām ģeotelpisko datu sagatavošanai un aktualizēšanai;
  • atbilstība likuma "Par valsts noslēpumu" 9.panta prasībām.

 

Mēs piedāvājam:

  • iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu valsts pārvaldē;
  • iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas;
  • sociālās garantijas, atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, mēnešalgu 1.kategorijai: 780 EUR, 2.kategorija: 840 EUR (bez pieredzes Aizsardzības ministrijas resorā), 890 EUR (ar pieredzi Aizsardzības ministrijas resorā), 3.kategorijai: 950 EUR (bez pieredzes Aizsardzības ministrijas resorā), 1000 EUR (ar pieredzi Aizsardzības ministrijas resorā) un veselības apdrošināšanu.

 

Pretendentiem/-ēm lūdzam pieteikties, iesniedzot motivētu pieteikuma vēstuli, Curriculum Vitae un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi “Ģeoinformātikas inženieris”.

 

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra informē, ka šī atlases konkursa ietvaros pretendentu pieteikumu dokumentos sniegtie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā (tai skaitā, lai nodrošinātu likuma “Par valsts noslēpumu” 9. panta prasības).

 

Personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra (turpmāk – Aģentūra), O.Vācieša iela 43, Rīga, LV-1004.

 

Pretendentiem piesakoties konkursam un iesniedzot personas datus, Aģentūra šos datus apstrādā saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta a) un b) apakšpunktu.

Sniegtie personas dati tiks glabāti vienu gadu no to iesniegšanas brīža (šis nosacījums nav attiecināms uz atlases konkursa uzvarētāju, ar kuru tiks slēgts darba līgums).

Sniegtos personas datus apstrādās atlases konkursa ietvaros iesaistītie Aģentūras nodarbinātie.

Pretendentiem ir tiesības pieprasīt Aģentūrai piekļuvi saviem personas datiem, kā arī pieprasīt  to labošanu vai dzēšanu, vai apstrādes ierobežošanu attiecībā uz sevi, vai tiesības iebilst pret apstrādi, tiesības uz datu pārnesamību, kā arī tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu, neietekmējot tādas apstrādes likumīgumu, kuras pamatā ir pirms atsaukuma sniegta piekrišana.

Pretendentiem ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai.

 

Iesniedzot pieteikumu atlases konkursam, lūdzam pieteikuma dokumentos vai pavadvēstulē norādīt, ka šajā atlases konkursā piekrītat atsauksmju saņemšanai no pieteikuma dokumentos norādītājiem iepriekšējiem darba devējiem.

 

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".


Darba sludinājuma numurs
#208510
Tu piesakies uz:
Ģeoinformātikas inženieris/-e
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!