Глава отдела финтех э-коммерции
Номер вакансии #306612

SIDC Group, SIA
Рига

FinTech E-komercijas nodaļas vadītājs/-a

Вакансия закончится через 24 дней

Описание работы

  • Сотрудничество с клиентами и партнерами в э-коммерции из разных стран мира, реализация клиентских / партнерских проектов, в том числе в финтехе.

  • Разработка и адаптация продуктов э-коммерции на местном и международном рынке; привлечение клиентов и партнеров.

  • Стратегическое планирование бизнес-проектов.

  • Управление процессами и повышение эффективности.

  • Анализ рисков, подготовка заключений в соответствии с требованиями AML.

  • Координация технических вопросов.

  • Комплектация штата и управление командой.

Требования к кандидату

  • Не менее 3 лет успешного опыта управления в финтех-индустрии.

  • Успешный предыдущий опыт работы в управлении проектами э-коммерции.

  • Опыт разработки и адаптации продуктов э-коммерции (интернет-эквайринг, WesternUnion и P2P-переводы) на латвийском и международном рынке.

  • Понимание решений информационных технологий в веб-среде.

  • Отличное знание английского и русского языков.

  • Умение анализировать и систематизировать информацию.

  • Умение самостоятельно организовывать работу, принимать решения, брать на себя ответственность.

Фирма предлагает

  • Отличные карьерные возможности - работать на рынках других стран и расти вместе с компанией.
  • Страховка.
  • Современно оборудованное рабочее место.
  • Бесплатное парковочное место.
  • Конкурентоспособный оклад и хороший дополнительный бонус.
  • Зарплата бруто от 2100 евро до 2800 евро.

Если Вас заинтересовало данное предложение о работе, отправьте свое резюме с пометкой «Глава отдела э-коммерции» на электронную почту

Мы высоко ценим каждую заявку и сообщаем, что свяжемся только с теми кандидатами, которые будут включены во второй тур отбора.

Darba apraksts

  • sadarbība ar eCommerce klientiem un sadarbības partneriem no dažādām pasaules valstīm, klientu / partneru projektu realizēšana, t.sk FinTech;

  • eCommerce produktu attīstīšana un adaptācija vietējā un starptautiskajā tirgū;
  • klientu un sadarbības partneru piesaiste;
  • biznesa projektu stratēģiskā plānošana;
  • procesu vadīšana un to efektivitātes celšana; (AML), risku analīze, slēdzienu sagatavošana atbilstoši AML prasībām;

  • tehnisko jautājumu koordinēšana;
Komandas veidošana un vadīšana.

Prasības kandidātiem

  • Vismaz 3 gadu ilga sekmīga vadības pieredze Fin Tech nozarē.
  • Sekmīga iepriekšēja darba pieredze e-komercijas projektu vadīšanā.
  • Pieredze eCommerce produktu (internet-ekvairings, WesternUnion un P2P transfers) attīstīšana un adaptācija Latvijas un starptautiskajā tirgū.
  • Izpratne par informācijas tehnoloģijas risinājumiem web vidē.
  • Teicamas angļu un krievu valodas zināšanas.
  • Prasme analizēt un sistematizēt informāciju.
  • Spēja patstāvīgi organizēt darbu, pieņemt lēmumus, uzņemties atbildību; Iniciatīva un radoša domāšana.

  • Lieliskas karjeras iespējas – strādāt arī citu valstu tirgos un augt kopā ar uzņēmumu.
  • Apdrošināšana.
  • Mūsdienīgi aprīkota darba vieta.
  • Bezmaksas autostāvvietas.
  • Konkurētspējīga pamatalga un laba papildus prēmija.
  • Atalgojums bruto no 2100 līdz 2800 Eur.

Ja Jums ir interese par šo darba piedāvājumu, lūdzu sūtiet savu CV ar norādi "E-komercijas nodaļas vadītājs/a" uz e-pastu.

Augsti novērtēsim katru pieteikumu, un informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri būs iekļauti otrajā atlases kārtā!

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#306612

Место нахождения:
Рига
Вид работы:
полная занятость
Дополнительная информация:
постоянная
Брутто-зарплата: 2100 - 2800 €/мес До уплаты налогов
Окончание конкурса:
25 марта 2021 г.
Добавлено:
23 февраля 2021 г.

Глава отдела финтех э-коммерции Глава отдела финтех э-коммерции

SIDC GROUP darbā iekārtošanās aģentūra, kura atrodas pašā Rīgas sirdī 20 gadu sekmīgas darbības laikā, ieguvusi popularitāti, kā stabila un uzticama kompānija mūsu partneru un kolēģu vidū. Mūsu partneru vidū ir pasaulē vadošas KRUĪZA kompānijas: ASV Okeāna & Eiropas UPJU Kuģi, kā arī LUKSUSA Jahtas u. c., kuras regulāri izvēlas mūsu kompānijas atlasīto personālu. Speciālā atļauja (licence) №053/2018 darbā iekārtošanās pakalpojumu sniegšanai kuģu apkalpes komplektēšanā.

Mūsu piedāvājumi kļuva populāri kvalificētu darbinieku starpā ar starptautisko pieredzi, tā arī starp kandidātiem bez kvalifikācijas. Uzzinot mūsu pieredzi un profesionālismu, ar mums sāka sadarbību kompānijas ar citiem darbības virzieniem, uzticoties mums savējo biznesu padarot mūs par savējiem pārstāvjiem Latvijas teritorijā.

Посмотреть всё

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 2100 - 2800 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 25. marts
Ievadīts:
2021. gada 23. februāris

Skatīt visu