Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Grāmatvedības datu ievades operātors/-re

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • tekstu ievadīšana latviešu valodā.

Prasības kandidātiem

  • laba datorprasme (MS Office);
  • prasme ātri un bez kļūdām ievadīt tekstus;
  • precizitāte un teicamas saskarsmes prasmes;
  • teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas;
  • datora operatora darba pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pēc īsas intensīvas apmācības Jūsu pienākumos būs ievadīt grāmatvedības un finanšu informāciju. Darba pienākumos ietilpst grāmatvedības dokumentu ievadīšana grāmatvedības sistēmā.

Piedāvājam:

  • izaugsmes iespējas;
  • iekšējo un ārējo apmācību pēc vajadzības ;
  • Sasniegtajiem rezultātiem atbilstošu atalgojumu.

Darba sludinājuma numurs
#15504

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 18000 - 20000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 15. oktobris
Ievadīts:
2006. gada 15. septembris

A/S „L&T HOETIKA” – viens no ievērojamiem Latvijas uzņēmumiem, kurš darbojas tirgū jau vairākus desmitus gadus. Sākot no 2003. gada L&T HOETIKA ietilpst starptautiska uzņēmumu grupā - Lassila & Tikanoja. Ar centru Somijā Lassila & Tikanoja apvieno vairākus uzņēmumus dažādas valstīs, kuras darbojas vides apsaimniekošanas, biroju un industriālo objektu tīrīšanas jomā. 2004. gadā Lassila & Tikanoja apgrozījums sastādīja 336 miljonu EUR ar 6500 strādājošo skaitu. L&T HOETIKA ir lielākais sadzīves atkritumu operators Latvijā.

Skatīt visu