Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Grāmatvedības ekspertīžu nodaļas vecākais tiesu eksperts/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālistikas pārvaldes Ekspertīžu biroja Grāmatvedības ekspertīžu nodaļas vecākais tiesu eksperts

Profesijas kods – 261903

Vispārējie darba pienākumi:

  • veikt grāmatvedības ekspertīzes (ekonomiskie noziegumi – krāpšana, piesavināšanās, iztrūkumi, novešana līdz maksātnespējai, fiktīva nodarbināšana u.c.);
  • nepieciešamības gadījumā piedalīties dokumentu izņemšanā to glabāšanas vietā, par dokumentu izņemšanu konsultēt procesa virzītājus;
  • piedalīties pasākumos kvalitātes sistēmas uzturēšanai nodaļā;
  • piedalīties jaunu metožu izstrādē un pilnveidošanā;
  • savas kompetences ietvaros sniegt profesionālo palīdzību / konsultācijas procesa virzītājiem.

Prasības kandidātiem

Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība un profesionālā pieredze:

  • akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (ekonomika vai komerczinības); specializācija – grāmatvedība tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • darba pieredze bilancspējīga grāmatveža amatā;
  • valsts (latviešu) valodas prasme – augstākais līmenis C;
  • angļu valodas zināšanas (lasīšana, saprašana, runāšana);
  • labas iemaņas darbam MS Word, MS Excel vidē;
  • prasme organizēt, plānot, spēja formulēt un īstenot prioritātes;
  • prasme pamatot savu viedokli, sniegt konsultācijas savas kompetences ietvaros ar amata pildīšanu saistītos jautājumos;
  • labas analītiskās spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un orientācija uz rezultātu sasniegšanu.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • darbu valsts pārvaldes iestādē ar pilnas slodzes darba laiku;
  • atalgojumu 1220.00 EUR (bruto) – pēc pārbaudes laika,
  • sociālās garantijas (pēc pārbaudes laika);
  • apmācību (t.sk. starptautiska līmeņa), pieredzējušu ekspertu konsultācijas un padomus;
  • iespēju attīstīt un paplašināt profesionālās zināšanas;
  • interesantu un dinamisku darbu draudzīgā kolektīvā.

Darba vietas adrese: Stabu ielā 89, Rīga, LV-1026 (divas vakances).

Pieteikšanās termiņš – līdz 2022. gada 1. oktobrim.

Motivētu pieteikuma vēstuli, Dzīves aprakstu (Curriculum Vitae) (Eiropass formā) un izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as sūtīt sadaļā '"Pieteikties", informācija pa tālruni – 67208638.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1,k-4, Rīga, LV-1026.

Darba sludinājuma numurs
#1534124