Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Grāmatvedis/-de

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • finanšu informācijas ievadīšana, apkopošana un apstrāde;
  • rēķinu izstādīšana par veiktajiem pakalpojumiem un to koriģēšana;
  • maksājumu pareizības pārbaude;
  • uzskaites un grāmatvedības operāciju veikšana;
  • ierakstu veikšana uzskaites un grāmatvedības dokumentos;

Prasības kandidātiem

  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas, komunikabilitāte;
  • Attīstīta loģiskā domāšana;
  • Vēlme palīdzēt klientiem;
  • Spēja un vēlme ātri apgūt nepieciešamās iemaņas.
Nepieciešamās iemaņas:
  • Labas MS Excel un MS Word zināšanas;
  • NAVISION programmas zināšanas tiks uzskatītas par prioritāti;

Pēc īsas intensīvas apmācības Jūsu pienākumos būs palīdzēt sniegt grāmatvedības un finanšu pakalpojumus mūsu klientiem. Darba pienākumos ietilpst komunikācija ar klientiem, grāmatvedības dokumentu ievadīšana grāmatvedības sistēmā. Mūsu profesionālā un draudzīgā komanda palīdzēs Jums pārvarēt aizraujošos grāmatvedības, finanšu un klientu attiecību izaicinājumus.

Piedāvājam:

  • izaugsmes iespējas;
  • iekšējo un ārējo apmācību pēc vajadzības ;
  • Sasniegtajiem rezultātiem atbilstošu atalgojumu.

Darba sludinājuma numurs
#15501

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 20000 - 25000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 14. oktobris
Ievadīts:
2006. gada 15. septembris

A/S „L&T HOETIKA” – viens no ievērojamiem Latvijas uzņēmumiem, kurš darbojas tirgū jau vairākus desmitus gadus. Sākot no 2003. gada L&T HOETIKA ietilpst starptautiska uzņēmumu grupā - Lassila & Tikanoja. Ar centru Somijā Lassila & Tikanoja apvieno vairākus uzņēmumus dažādas valstīs, kuras darbojas vides apsaimniekošanas, biroju un industriālo objektu tīrīšanas jomā. 2004. gadā Lassila & Tikanoja apgrozījums sastādīja 336 miljonu EUR ar 6500 strādājošo skaitu. L&T HOETIKA ir lielākais sadzīves atkritumu operators Latvijā.

Skatīt visu