Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Grāmatvedis/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Darbs ar vairāku uzņēmumu vadību. Jāpārņem esošu uzņēmumu vadība t.i. grāmatvedība, finansu atsakites, budžeta izstrāde, personāla vadība, lietvedība, projektu vadība, juridiskie pakalpojumi u.t.t.
Mērķis:
1) pārņemt esošu uzņēmumu vadību, sakārtot, uzlabot esošo, radīt jauno, realizēt dzīvē.
2) uzsākt jaunas idejas realizēšanu.

Prasības kandidātiem

  • Izturēties pret darbu ar lielu atbildību, sakārtotību, padarīt darbu pēc iespējas ātrāk un precīzāk.
  • Spēt patstāvīgi organizēt savu darbu. Vadīt naudas plūsmas uzskaiti (excel)uzņēmuma izstrādātajā formā.
  • Spēt vadīt grāmatvedību vairākiem uzņēmumiem, (iespējams grāmtvedības programmā, atkarīgs no Jums kādā).
  • Spēt pielāgoties kolektīvam. B kategorijas auto vadītāja apliecībai un savam auto.

Uzņēmums piedāvā darbu. Ja spēsiet padarīt savu darbu pienācīgi ar lielu atbildības sajūtu, vienmēr laikā, bez ambīcijām par darba slodzi, uzņēmums var piedāvāt precīzi izrēķinātu darba samaksu pēc kandidāta atbilstības ieņemamajam amatam. t.i. jo Jūs labāk, precīzāk, laikā un ar atbildību būsiet paveicis savu darbu jo Jūsu atalgojums būs lielāks.

Bez tam, mēs piedāvājam; apmierinošus darba apstākļus t.i. birojs; atbilstošu darba aprīkojums; savlaicīga algas izmaksa; degvielas un mob tel. patēriņa limits.

Cita informācija

CV lūdzam aprakstīt motivāciju/iemeslu, kapēc Jūs meklējiet darbu?
Uzrādiet iepriekšējo darbu tālruņus, ja tādu nav, tad mācībiestādes nosaukumus un kontakt informāciju.

Pēc CV saņemšanas mēs uzaicināsim Jūs aizpildīt uzņēmuma anketu. Ja Jums un mums apmierinās iespējamā sadarbība, tiks noteikts pārbaudes laiks ar pārbaudes laika samaksu. Pārbaudes laiks var ilgt no 1 mēneša līdz 3 mēnešiem, tas atkarīgs no Jums.

Darba sludinājuma numurs
#5157

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 15000 - 80000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 6. augusts
Ievadīts:
2004. gada 6. jūlijs

SIA BBRC sports ir uzsācis projektu ūdens slēpošanas parks. Projekta atrašaanās vieta Rīgas, Pārdaugava. Projekts uz doto brīdi ir saskaņošanas stadijā.

Skatīt visu