Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Grāmatvedis/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

AS "CEĻU PĀRVALDE", viens no vadošajiem un pieredzes bagātākajiem ceļu būves un uzturēšanas uzņēmumiem Latvijā, aicina pievienoties savai komandai grāmatvedi.

Darba pienākumi:

  • Galvenais darba pienākums - algu aprēķins.
  • Dažādu finanšu grāmatvedības atskaišu un pārskatu sagatavošana.
  • Nepieciešamās informācijas sniegšana valsts institūcijām.
  • Darbs ar debitoriem, krājumiem, noliktavu.
  • Izejošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde, uzskaite un kontrole.
  • Vadības konsultēšana grāmatvedības jautājumos.
  • Pamatlīdzekļu uzskaites kārtošana.

Prasības kandidātiem

Prasības amata pretendentam:

  • Atbilstoša izglītība un pieredze lielā uzņēmumā vismaz 5 gadu grāmatveža amatā.
  • Teicamas latviešu valodas un labas krievu valodas zināšanas.
  • Pieredze darbā ar grāmatvedības programmu Horizon.
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, prasme iekļauties termiņos.
  • Labas analītiskās prasmes.
  • Spēja strādāt komandā.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Darbu stabilā uzņēmumā.
  • Patikamus darba apstākļus.
  • Dinamisku un draudzīgu darba vidi.
  • Motivējošu progresīvu atalgojumu atbilstoši ieguldītajam darbam un sociālās garantijas.

Atbilstošus kandidātus lūdzam sūtīt savus CV.

Lūdzam ievērot, ka par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz darba pārrunām uzaicinātos pretendentus.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207881

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 11. augusts
Ievadīts:
2020. gada 13. jūlijs

Esam viens no vadošajiem un pieredzes bagātākajiem ceļu būves un uzturēšanas uzņēmumiem Latvijā. Esam stabils nozares uzņēmums, kura attīstību virza uzņēmuma vērtības: augsti kvalificēti un pieredzes bagāti speciālisti, atbildība un gandarījums par paveikto, spēja mainīties un pieņemt izaicinājumus. Uzņēmuma vadības sistēmas kvalitāti apliecina saņemtie kvalitātes vadības, darba drošības un profesionālās veselības aizsardzības, kā arī vides pārvaldības sistēmas sertifikāti LVS EN ISO 9001, OHSAS 18001.

AS „Ceļu pārvalde” vadības komanda ir pārliecināta, ka uzkrātā pieredze un drosmīgas ambīcijas kopā ar stratēģisku plānošanu ir uzņēmuma attīstības virzītāji.

Skatīt visu