Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Grāmatvedis (e)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Uzņēmuma grāmatvedības kārtošana.

Prasības kandidātiem

Prasības :
* atbilstoša izglītība specialitātē;
* darba pieredze grāmatveža amatā ne mazāk kā 5 gadi;
* iemaņas darbā ar sistēmu Tildes Jumis;
* punktualitāte, atbildība un spēja strādāt patstāvīgi.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
* stabilu darbu augošā uzņēmumā;
* konkurētspējīgu atalgojumu;
* labus darba apstākļus un organizētu darba vidi;
* sociālās garantijas.

Cita informācija

* CV lūdzam sūtīt uz e-pastu darbs@strasa.lv

Darba sludinājuma numurs
#46969