Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Grāmatvedis

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

* Ciparu un skaitļu pavēlnieci, (-ku) kura (– š) :

* Darbojas ar klientu un piegādātāju preču pavadzīmēm rēķiniem,
* Ir atbildīga par skaitļiem, cipariem, kontēšanu, pozitīvu sadarbību ar VID,
* Ir spējīga sastādīt un nodot laikā ikmēneša atskaites VID, sastādīt gada bilanci,

Prasības kandidātiem

* Ir iemaņas darbā ar grāmatvedības programmām,
* Runā, raksta un arī domā latviešu, krievu, angļu valodās,
* Uztur draudzīgas attiecības ar visiem biroja darbiniekiem,

Uzņēmums piedāvā

* Lai Tu pie mums justos labi, piedāvājam:
* 100% - ideālu darba kolektīvu,
* 100% - aprīkotu darba vietu,
* 100% - jaukākos klientus,
* 100% - sociālās garantijas,
* 100% - novērtētu labi padarītu darbu,
* 100% - labu atalgojumu (no 400 ls).

Cita informācija

Lūdzu - sūtīt savu CV un motivācijas vēstuli Zaigai Bitei uz e-pasta adresi: zaiga@adros.lv ar norādi „Grāmatvede”. Zvaniet: tālr. 7843815 vai www.adros.lv

Darba sludinājuma numurs
#34789
Tu piesakies uz:
Grāmatvedis