Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Grāmatvedis

CV MARKET klients

Darba apraksts

* pavadzīmju ievadīšana programmā Scala
* darbs ar debitoriem
* atskaišu sagatavošana galvenajam grāmatvedim
* atbildēšana uz telefona zvaniem
* palīdzēt ikdienas darbā grāmatvežiem un aizvietot viņus prombūtnes laikā

Prasības kandidātiem

* godīgums, mērķtiecīgums, iniciatīva
* precizitāte, spēja darboties patstāvīgi
* prasme strādāt ar datoru
* latviešu, angļu valodas un krievu valodas zināšanas
* izglītība ar grāmatvedību un/ vai pieredze ar grāmatvedību saistītā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību

Uzņēmums piedāvā

* interesantu darbu starptautiskā uzņēmumā
* apmācības iespējas
* konkurētspējīgu atalgojumu (pārbaudes laikā bruto 370 LVL)

Cita informācija

CV ar norādi "konkursam uz Grāmatveža vietu" lūdzam sūtīt uz e-pastu guna.juzupa@intl.pepsico.com vai pa faksu 7320147

Darba sludinājuma numurs
#17629

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pagaidu darbs
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 2. decembris
Ievadīts:
2006. gada 20. novembris

SIA “Latvian Snacks” ir PepsiCo International kompānijas uzņēmums, kas nodarbojas ar kartupeļu čipšu Lay’s , kā arī kukurūzas uzkodu Cheetos izplatīšanu Latvijā.
Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 1995. gada, un šodien jau ieņem ievērojamu vietu Latvijas tirgū.

Skatīt visu