Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Grāmatvedis

CV MARKET klients

Darba apraksts

1) Atgrieztās preces PPR apstrāde;
2) Atgrieztās preces noliktavas datu atbilstības nodrošināšana sadarbībā ar noliktavas un tirdzniecības personālu un klientu pārstāvjiem;
3) Citu grāmatvedības uzdevumu veikšana;

Prasības kandidātiem

1) Pieredze grāmatvedībā vai līdzīgos amatos vismaz 1 gadu;
2) Labas datorlietotāja iemaņas;
3) Analītiska domāšana un neatlaidība rezultātu sasniegšanā;
4) Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
5) Pieredze darbā ar Navision Financials tiks uzskatīta par priekšrocību;

Uzņēmums piedāvā

1) Augstu atbildību par savu darbības jomu;
2) Draudzīgu kolektīvu un profesionālu vadītāju;
3) Labu atalgojumu un visas sociālās garantijas;

Cita informācija

Lūdzu sūtiet savu CV un pieteikuma vēstuli, norādot vakanci, uz SIA Park MV personāla daļu, Mūkusalas iela 41B, office@parkmv.lv, fax. 77 90 130.

Darba sludinājuma numurs
#17631

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 21. decembris
Ievadīts:
2006. gada 20. novembris

SIA “Park MV” ir viens no lielākajiem ātras aprites patēriņa preču un alkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā. Uzņēmums ir dibināts 2000. gadā, un tajā šobrīd strādā vairāk kā 100 darbinieki.

Skatīt visu