Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Grāmatvedis

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Kārtot pilna cikla grāmatvedības uzskaiti;
  • Grāmatvedības darba organizēšana un nodrošināšana atbilstoši LR likumdošanai;
  • Sagatavot gada pārskatu;
  • Sagatavot ikmēneša atskaites Valsts ieņēmumu dienestam, Latvijas Republikas Centrālai statistikas pārvaldei;
  • Rēķinu un citu grāmatvedības dokumentu gatavošana / pārbaudīšana;
  • Algu aprēķina veikšana;
  • Debitoru un avansu norēķinu apstrāde;
  • Norēķinu kontrolēšana;
  • Nepieciešamās informācijas sagatavošana un atskaišu sniegšana uzņēmuma vadībai;
  • Bankas operāciju veikšana;
  • Citu ar grāmatvedību saistītu uzdevumu veikšana.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība ekonomikas, grāmatvedības vai finanšu jomā;
  • Pieredze grāmatveža amatā vismaz 5 gadi;
  • Teicamas zināšanas Latvijas Republikas nodokļu un grāmatvedības jomu regulējošos normatīvajos aktos;
  • Vēlamas prasmes strādāt ar grāmatvedības programmu „Directo”;
  • Labas Microsoft Excel programmas zināšanas;
  • Analītiskā domāšana, spēja strādāt patstāvīgi;
  • Precizitāte, godīgums, komunikabilitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Labas angļu un latviešu valodas, vēlamas krievu valodas zināšanas;
  • Pieredze darbā ar lielu informāciju apjomu un procesu automatizēšanā;
  • Prasmes ātri un precīzi veikt savus amata pienākumus strādājot atvērta veida birojā;
  • Spējas gan skaitļos, gan likumos redzēt uzņēmumam efektīvus risinājumus;
  • Kā prioritāti izskatīsim kandidātus ar darba pieredzi starptautiskā uzņēmumā.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu lielā starptautiskā uzņēmumā;
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Darbam nepieciešamās apmācības;
  • Labus darba apstākļus;
  • Izpalīdzīgus kolēģus.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#127972

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 30. aprīlis
Ievadīts:
2012. gada 17. aprīlis

Manpower ar vairāk kā 60 gadus ilgu starptautisko pieredzi un birojiem 83 dažādās pasaules valstīs 2006. Gada oktobrī uzsāka darbību Latvijā. Mēs piedāvājam pakalpojumus, kas saistīti ar pagaidu darbaspēka nodrošināšanu un personāla atlasi visos amatu spektros.

Skatīt visu

You are applying to:
Grāmatvedis